رئیس اداره ارزیابی عملکرد آموزش و پرورش استان کرمانشاه با اشاره به آغاز ثبت‌نام مدارس گفت: مدارس دولتی و هیئت امنایی حق دریافت وجه اضافی به عنوان شهریه ندارند. به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از تسنیم؛ نورالله‌ حی‌دری اظهار داشت: با توجه به مصوبات ستاد کرونا و جلوگیری از تجمعات مقرر شده اولیا در […]

 رئیس اداره ارزیابی عملکرد آموزش و پرورش استان کرمانشاه با اشاره به آغاز ثبت‌نام مدارس گفت: مدارس دولتی و هیئت امنایی حق دریافت وجه اضافی به عنوان شهریه ندارند.

به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از تسنیم؛ نورالله‌ حی‌دری اظهار داشت: با توجه به مصوبات ستاد کرونا و جلوگیری از تجمعات مقرر شده اولیا در روزها و ساعاتی مشخص مراجعه کنند که مشکلی ایجاد نشود.
رئیس اداره ارزیابی عملکرد آموزش و پرورش استان کرمانشاه عنوان کرد: برخی از مدارس از طریق سامانه‌هایی ثبت‌نام دانش‌آموزان را انجام می‌دهند. 
وی با اشاره به اینکه دریافت هرگونه وجه اضافی از اولیا خلاف قانون است گفت: در مدارس دولتی و هیئت امنایی برابر نامه ابلاغ شده دریافت هرگونه وجهی ممنوع است.

حیدری افزود: چنانچه اولیا در مدرسه‌ای با این موضوع مواجه شدند می‌توانند با شماره ۳۸۲۵۱۵۹۸ مربوط به بازرسی استان یا بازرسی شهرستان‌ها تماس بگیرند.
وی با اشاره به پایین بودن سرانه مدارس گفت: اداره مدرسه با چنین اعتباراتی مشکل است و چنانچه اولیا از نظر مالی توانایی دارند با مدیران مدارس همکاری کنند.
حیدری بیان کرد: هرچند با توجه به شیوع کرونا و افزایش مشکلات اقتصادی خانواده‌ها از مدیران خواسته شده در زمینه مالی سختگیری نداشته باشند.