عملیات اجرایی واگذاری فیبرنوری به تعداد ۳۰۰واحدصنعتی درشهرک صنعتی فرامان آغازشد. به گزارش نسیم کرمانشاه؛ حمیدرضاامیری،معاون شبکه مخابرات استان در گفتگویی با روابط عمومی مخابرات منطقه کرمانشاه ،ضمن تشریح مزایای استفاده از سرویس FTTH مخابرات در واحدهای صنعتی خاطرنشان کرد: فیبر نوری، تکنولوژی ارتباط نسل آینده است که خوشبختانه با تلاش همکاران زحمتکش شرکت مخابرات […]

عملیات اجرایی واگذاری فیبرنوری به تعداد ۳۰۰واحدصنعتی درشهرک صنعتی فرامان آغازشد.

به گزارش نسیم کرمانشاه؛ حمیدرضاامیری،معاون شبکه مخابرات استان در گفتگویی با روابط عمومی مخابرات منطقه کرمانشاه ،ضمن تشریح مزایای استفاده از سرویس FTTH مخابرات در واحدهای صنعتی خاطرنشان کرد: فیبر نوری، تکنولوژی ارتباط نسل آینده است که خوشبختانه با تلاش همکاران زحمتکش شرکت مخابرات ایران، تمام ارتباط‌های کشور به این سمت هدایت می‌شوند.
امیری تاکید کرد: این شرکت در راستای حمایت از تولید و صنعت استان از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد و آماده ارائه خدمات مخابراتی در مناطق صنعتی است.
معاون شبکه مخابرات منطقه کرمانشاه در ادامه از اجرا و واگذاری پروژه فیبرنوری (FTTH) در شهرک صنعتی بیستون و همچنین آمادگی مخابرات برای اجرای این پروژه در سایر شهرک‌های صنعتی استان خبر داد و گفت: درسالی که توسط مقام معظم رهبری به نام سال «جهش تولید »نامگذاری گردیده ، مخابرات منطقه کرمانشاه نیز به نوبه ی خود جهت کمک به رونق اقتصادی منطقه , تمهیدات ویژه ای را برای برقراری ارتباط FTTH درشهرک صنعتی سراسر استان فراهم نموده است .
گفتنی است (FTTH) یک سیگنال ارتباطی روی فیبرنوری است که از سمت سوییچ های مخابرات به منازل ، واحدهای اداری ، تجاری و واحدهای صنعتی تحویل داده می شود واین تکنولوژی جایگزینی بسیارمناسب برای زیرساخت های مسی مانند سیم و کابلهای قدیمی تلفن است. تکنولوژی FTTH به سرعت در حال رشد بوده و سرعت و پهنای باندبسیاربالاتری (حدود ۲۵۰ برابر سریعتر) را به مصرف کنندگان ارائه می دهد.
بنابراین از این طریق براحتی می توان اینترنت، تلویزیون، امنیت اماکن مختلف و خدمات صوتی وتصویری ، اینترنت اشیا و …. را بر بستر فیبرنوری برقرار کرد . این ارتباط از سرعت و کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و برای ارتباطات و مراودات اقتصادی بین واحدهای صنعتی نیزبسیار حائز اهمیت می باشد