دکتر حسین عیدی گفت: آزمون عملی رشته علوم ورزشی کشور در منطقه غرب در روزهای سوم و چهارم مرداد ماه با حضور ۱۳۲۰ داوطلب در دو گروه آقایان و خانم‌ها به میزبانی دانشگاه رازی برگزار می‌شود. به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از روابط عمومی دانشگاه رازی، نماینده تام‌الاختیار دانشگاه رازی در برگزاری آزمون عملی […]

دکتر حسین عیدی گفت: آزمون عملی رشته علوم ورزشی کشور در منطقه غرب در روزهای سوم و چهارم مرداد ماه با حضور ۱۳۲۰ داوطلب در دو گروه آقایان و خانم‌ها به میزبانی دانشگاه رازی برگزار می‌شود.

به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از روابط عمومی دانشگاه رازی، نماینده تام‌الاختیار دانشگاه رازی در برگزاری آزمون عملی رشته علوم ورزشی کشور در منطقه غرب اظهار داشت: از مجموع۱۳۲۰ داوطلب شرکت کننده در این آزمون، ۷۵۷ نفر خانم و ۵۶۳ نفر آقا هستند.

وی بیان داشت: تفاوت آزمون امسال با سایر آزمون‌های سال‌های قبل این است که شکل پذیرش از نیمه متمرکز به متمرکز تغییر یافته و متقاضیان پس از قبولی همانند سایر دانشجویان از مهر ماه شروع به تحصیل خواهند کرد.

دکتر عیدی با اشاره به افزایش شش برابری تعداد متقاضیان نسبت به سال قبل، افزود: در مجموع ۱۸۰۰ نفر در کل کشور از طریق آزمون و به شکل متمرکز در رشته علوم ورزشی پذیرش خواهند شد.