شما اینجا هستید
آخرین اخبار سایت » امضای تفاهم‌نامه اخذ تسهیلات بازسازی اتوبوس های فرسوده شهر کرمانشاه

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرمانشاه از امضای تفاهم‌نامه اخذ تسهیلات برای بازسازی اتوبوس های فرسوده شهر کرمانشاه خبر داد.

به گزارش نسیم کرمانشاه؛ دکتر محسن ارجمندی در خصوص ساماندهی ناوگان حمل و نقل عمومی در کرمانشاه اظهار داشت: مهمترین عامل در کاسته شدن بار ترافیکی در یک شهر توسعه حمل‌ونقل عمومی مطابق با استانداردهای زیست محیطی و سالم نگهداشتن محیط زیست شهری از آلودگی های ناوگان حمل و نقل عمومی برای استقاده شهروندان است.

وی افزود: بر همین اساس عمر هر اتوبوس در سیستم حل و نقل عمومی ۱۰ سال است و پس از طی این مدت زمان دچار فرسودگی می شوند و نیاز به بازسازی دارند.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرمانشاه گفت: با توجه به نیاز ناوگان حمل و نقل عمومی به بازسازی شهردار کرمانشاه امروز (دوشنبه ۱۹ آبان ۹۹) با حضور شهردار محترم کرمانشاه جناب آقای دکتر طلوعی در سازمان برنامه و بودجه تفاهم نامه اخذ تسهیلات برای بازسازی اتوبوس های فرسوده شهرداری کرمانشاه مابین شهرداری کرمانشاه، وزیر کشور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور امضاء می شود.

ارجمندی اذعان کرد: در این تفاهم‌نامه قرار است که توسط بانک کارآفرین به ازای هر اتوبوس ۲۵۰ میلیون تومان تسهیلات تخصیص یابد و جمعا ۲۲۰ دستگاه اتوبوس از این طریق طی امسال و سال آینده بازسازی می شود.

Print Friendly, PDF & Email

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری نسیم کرمانشاه |