شما اینجا هستید
آخرین اخبار سایت » اولین پارک بانوان شهر کرمانشاه ابتدای سال ۱۴۰۰ افتتاح می شود

معاون سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه گفت: اولین پارک بانوان شهر کرمانشاه ابتدای سال ۱۴۰۰ در کنار بیمارستان حضرت معصومه(ع) افتتاح می شود

به گزارش نسیم کرمانشاه؛ مژگان صفدرین در حین بازدید از این پارک اظهار داشت: با توجه به نبود پارک بانوان در شهر کرمانشاه از سال ۹۱ قرار بر این شد تا پارکی با نام بانوان در سطح کرمانشاه ایجاد شود که هر بار این طرح مشکلاتی مواجه می شد.

وی گفت: در سال جاری با تلاش های شهردار کرمانشاه قرار شد تا بالاخره پارک بانوان کرمانشاه احداث شود که برای این طرح مساحتی در حدود ۷ هزار مترمربع در سه راه مسکن و کنار بیمارستان حضرت معصومه (ع) در نظر گرفته شد.

معاون سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه تاکید داشت: مهمترین اولویت پارک بانوان ایجاد امنیت روحی و روانی برای بانوان شهر می باشد که این حس امنیت برای بانوان طی ورزش و سپری کردن اوقات فراغت در پارک حاصل شود.

وی افزود: در این پارک فضایی ابتدایی مهیا شده که در ابتدای پارک ورودی به عنوان انتظامات و بعد از آن رختکن و سرویس بهداشتی قرار گرفته است و همچنین اتاق هایی برای سلامت و مشاوره نیز در نظر گرفته شده و سعی شده بانوان با خیال راحت و با ست های ورزشی به ورزش، پیاده روی بپردازند.

Print Friendly, PDF & Email

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری نسیم کرمانشاه |