شما اینجا هستید
آخرین اخبار سایت » چتر حمایتی کمیته امداد بر سر ۲۳۹ نخبه کرمانشاهی

معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: هم اکنون ۲۳۹ نخبه در استان به صورت ویژه از خدمات حمایتی و تحصیلی این نهاد بهره مند می شوند.

به گزارش نسیم کرمانشاه، کامیار جمشیدی، معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه این نهاد به صورت ویژه از مددجویان نخبه حمایت می کند، گفت: هم اکنون ۲۳۹ نخبه از میان دانش آموزان، دانشجویان و فارغ التحصیلان تحت حمایت کمیته امداد استان کرمانشاه شناسایی شده اند.

جمشیدی با بیان اینکه نخبگی این مددجویان در زمینه های قرآنی، علمی، ورزشی، فرهنگی ، هنری و ثبت اختراعات محرز شده است، افزود: ۵۸ نفر از این مددجویان نخبه سطح یک، ۵۴ نفر نخبه سطح دو و ۱۲۷ نفر نیز در سطح سه نخبگی جای گرفته اند.

وی با اشاره به خدمات ویژه حمایتی کمیته امداد به نخبگان مددجو، ادامه داد: این نهاد با توجه به سطح بندی نخبگی مددجویان تحت حمایت کمک هزینه تحصیلی و تشویقی به آنان پرداخت می کند.

معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه در پایان با یادآوری اینکه در سال تحصیلی جاری دو هزار دانشجو و ۱۴ هزار دانش آموز کرمانشاهی از حمایت های کمیته امداد برخوردار می شوند، تاکید کرد: دانشجویان و دانش آموزان مددجو در سنوات تحصیلی از کمک هزینه تحصیل و شهریه بهره مند می شوند.

Print Friendly, PDF & Email

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری نسیم کرمانشاه |