شما اینجا هستید
آخرین اخبار سایت » بهره برداری از پروژه گازرسانی به ۸۱ روستای استان با اعتباری بالغ بر ۳۶۴ میلیارد ریال

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه گفت: در هفته دولت از پروژه گازرسانی به ۸۱ روستا در استان رونمایی می شود که این پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۶۴ میلیارد ریال افتتاح می شود.

به گزارش نسیم کرمانشاه؛ سیروس شهبازی با تبریک هفته دولت اظهار داشت: در این هفته چند پروژه گازرسانی به بهره برداری و همچنین عملیات اجرایی پروژه های دیگر آغاز خواهد شد.

وی گفت: در این هفته از پروژه گازرسانی به شهر مرزی نوشته که چندی قبل عملیات اجرایی آن به پایان رسید با اعتباری بالغ بر ۱۸۰ میلیارد ریال رونمایی می شود.

شهبازی در ادامه از آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به ۹ روستا دیگر خبر داد و افزود: عملیات این پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۲۰ میلیارد ریال آغاز خواهد شد و سعی بر آن است تا با تلاش همکاران عزیز این پروژه در سریع ترین زمان ممکن به بهره برداری برسد.

وی در مورد گازرسانی به واحدهای صنعتی نیز گفت: طی این هفته از گازرسانی به ۲۲ واحد صنعتی بهره برداری می شود که هزینه اجرایی عملیات گازرسانی به این واحدها بیش از ۶ میلیارد ریال بوده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه در پایان اظهار داشت: عملیات اجرایی گازرسانی به ۳۹ واحد صنعتی دیگر با اعتباری بالغ بر ۲۹ میلیارد ریال آغاز شده که امیدواریم تا پایان سال بتوانیم این پروژه ها را به سرانجام برسانیم.

Print Friendly, PDF & Email

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری نسیم کرمانشاه |