شما اینجا هستید
آخرین اخبار سایت » تجلیل از آزادگان آبفای استان کرمانشاه در جلسه شورای فرهنگی و دینی صنعت آب و برق استان

طي مراسمي به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی از آزادگان سرافراز شاغل در شركت آب و فاضلاب استان کرمانشاه تجليل شد.

به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، در اين مراسم كه با حضور مسئولین امور فرهنگی و دینی صنعت آب و برق استان کرمانشاه، مسئول امور ایثارگران و همچنین آزادگان همكار در دفتر روابط عمومی و امور فرهنگی شرکت برگزار گردید از آزادگان شركت تجليل و قدرداني شد .

در ابتدای اين جلسه ایمانی یکی از آزادگان شاغل در شرکت آبفا استان کرمانشاه به عنوان نماینده دیگر آزادگان همکار، خاطراتی از زمان اسارات خود بیان نمود سپس مراتب تقدیر و تجلیل مدیرعامل آبفا از ايثارگريهاي اين عزيزان در طول ۸ سال جنگ تحميلي و مدت اسارتشان، با قرائت متن لوح تقدیر به آنان اعلام و توسط مسئول امور ایثارگران به نمایندگی از طرف دکتر کاکاوند، مدیرعامل آبفا، با اهداي لوح تقدير و هدايايي تجليل به عمل آمد .

بر اساس این گزارش در ادامه جلسه علی مرادی دبیر شورای فرهنگی و دینی صنعت آب و برق استان کرمانشاه برنامه های ابلاغی دفتر امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو را به مسئولین حاضر در جلسه اعلام کردند و اهمیت اجرای برنامه های فرهنگی  دینی را یادآور شد.

گفتنی است اعضای شورای فرهنگی و دینی صنعت آب و برق استان کرمانشاه آقایان؛ علی مرادی (دبیر شورای فرهنگی و دینی صنعت آب و برق استان کرمانشاه)، علی الفتی (مسئول امور فرهنگی و دینی شرکت مدیریت تولید برق بیستون)، افشین محلوجی(مسئول امور فرهنگی و دینی شرکت توزیع برق استان کرمانشاه، محمدرضا کولیوند(مسئول امور فرهنگی و دینی مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی غرب) و جواد جوادی (مسئول امور فرهنگی و دینی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه) هستند. 

Print Friendly, PDF & Email

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری نسیم کرمانشاه |