شما اینجا هستید
آخرین اخبار سایت » تشریح اقدامات شركت بهره برداري نفت و گاز غرب در ارتباط با هفته حجاب و عفاف

اقدامات شركت بهره برداري نفت و گاز غرب در ارتباط با هفته حجاب و عفاف تشریح گردید.

به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از پايگاه اطلاع رساني شركت بهره برداري نفت و گاز غرب، اين شركت به مناسبت هفته عفاف و حجاب و در راستای بزرگداشت این روز بر اساس برنامه های ابلاغی سازمان بسیج کارمندان کشور و به منظورگسترش فرهنگ حجاب و عفاف در سازمانها اقدامات ارزنده ای را در این خصوص به منظور گرامیداشت این روز و فرهنگ سازی در این زمینه به انجام رساند.

جلال الدين بني عامريان رئيس روابط عمومي شركت بهره برداري نفت و گاز غرب با اعلام اين خبر گفت: با تاكيد مهندس ناصري پور مديرعامل شركت و حمايت هاي ايشان و با پيگيري ها و برنامه ريزي هاي صورت گرفته واحد هاي روابط عمومي ، دارالقرآن و همكاري پايگاه بسيج رهروان ولایت این شرکت اقدام به برگزاري مسابقات فرهنگي ويژه حجاب در ستاد و مناطق عملياتي، فضا سازی و تبلیغات محیطی، تهیه و نصب تابلوها و استند و نمادهایی با این موضوع، اطلاع رسانی و تولید پیام های تبلیغی با استفاده از سامانه داخلی شرکت، تغییر پس زمینه صفحه نمایش همکاران و ارسال پیامک ، برگزاری نمایشگاه دستاوردهای بانوان همکار شرکت و…. نمود.

رئیس روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب در همین رابطه با بیان اینکه حفظ حریم خانواده از اهمیت والایی در جامعه اسلامی برخوردار است، گفت: امروز، حریم خانواده، زن، حجاب و عفاف مورد هجمه شدید دشمنان اسلام و نظام قرار گرفته است و همه ما به ویژه زنان باایمان و مقید جامعه اسلامی باید به این مسئله توجه ویژه داشته باشندو تلاش نمایند تا هرچه بیشتر سبک زندگی خود را بهتر و بیشتر اسلامی نمایند.

وی تصریح کرد: بزرگداشت این روز و برگزاری برنامه های متنوع در این زمینه با هدف توسعه و تحکیم فرهنگ عفاف و حجاب ‌بین همکاران و خانواده های آنان وترویج این فرهنگ و نهادینه سازی فرهنگ دینی و مذهبی در درون خانواده های آنان صورت می گیرد.

جلال الدین بنی عامریان با اشاره به اینکه حجاب و عفاف نماد اسلامیت جامعه و تکریم مقام زن و نشانه حرمت و ارزش انسانیت و بلوغ عقلانی شهروندان جامعه اسلامی به‌شمار می‌آید، گفت: این نماد و نشانه ازجمله ارزش‌های والایی است که درون خود ده‌ها ارزش دیگر را به‌همراه دارد و شکسته‌شدن آن به شکسته‌شدن بسیاری از ارزش‌های دیگر می‌انجامد.

وی در پایان اظهار داشت: حجاب و عفاف ضامن استقرار، استمرار و پویایی خانواده است، نهاد خانواده از ازدواج پدید می‌آید که پیامبر گرامی اسلام(ص) آن را محبوب‌ترین بنا نزد خداوند دانسته‌اند: «هیچ بنایی در اسلام نزد خداوند محبوب‌تر از ازدواج نیست» و آنگاه که حجاب و عفاف متزلزل و شکسته می‌شوند به‌صورت طبیعی علایق و عشق‌ها از مسیر مشروع و طبیعی خود خارج می‌شوند و خانواده‌ای به سامان نمی‌رسد و اگر هم به سامان برسد، استمرار نمی‌یابد و فروپاشی بنیان خانواده در دنیای غرب، روشن‌ترین و گویاترین شاهد بر این ادعاست.

Print Friendly, PDF & Email

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری نسیم کرمانشاه |