شما اینجا هستید
آخرین اخبار سایت » نصب استراکچر و پنل های انرژی خورشیدی در سایت امامزاده احمد(ع) سنقر

معاون بهره وری اقتصادی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه از نصب استراکچر و پنل های انرژی خورشیدی در سایت بقعه متبرکه امامزاده احمد (ع) شهرستان سنقر خبر داد.

به گزارش نسیم کرمانشاه، امیرحسین شکرریز در این باره گفت: مطابق برنامه ریزی های قبلی امسال ۱۰ نیروگاه خورشیدی در مقیاس کوچک در بقاع متبرکه استان نصب و راه‌‌اندازی می‌شود که تا کنون این اقدام در بقاع متبرکه امامزاده باقرعلیه السلام بیستون، مجتمع آل آقا و امامزاده احمد علیه السلام سنقر انجام شده است.

وی افزود: با این اقدام در سال جهش تولید و با هدف بهره گیری از تولیدات‌ملی ، در بقاع متبرکه سطح استان ، از انرژی های پاک و تجدیدپذیر برق تولید می شود. 

معاون بهره وری اوقاف استان اظهار داشت: علاوه بر سه مکان پیش گفته، این طرح در بقاع متبرکه امامزاده محمود آگاه(ع) سنقر، بقعه احمد ابن اسحاق (ره) سرپل ذهاب، امامزاده حسن(ع) اسلام آبادغرب، امامزاده قاسم (ع) پا امام کرمانشاه، بقعه سید صالح وزمله ، بقعه ویس القرن و در محل ساختمان اداره کل اوقاف استان اجرا می شود

گفتنی است با پنل‌های خورشیدی خریداری شده با استفاده از انرژی ارزان و بدون قیمت خورشید با تولید برق، درآمدزایی صورت خواهد گرفت.

Print Friendly, PDF & Email

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری نسیم کرمانشاه |