شما اینجا هستید
آخرین اخبار سایت » تردد بیش از ۸۱ هزار مسافر از مرزهای خسروی و پرویزخان

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: بیش از ۸۱ هزار مسافر از مرزهای خسروی و پرویزخان از ابتدای دی ماه تا کنون تردد داشتند.

به گزارش نسیم کرمانشاه، فریبرز کرمی اظهار داشت: از ابتدای دی ماه تا کنون ۸۱ هزار و ۵۷۲ مسافر از طریق مرزهای پرویز خان و خسروی تردد داشته اند که ۵۲ هزار و ۸۴۸ مسافر اتباع خارجی و ۲۸ هزار و ۷۲۴ مسافر ایرانی بودند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: در مجموع ۳۶ هزار و ۷۹۸ اتباع خارجی از مرز پرویزخان و ۱۶ هزار و ۵۰ مسافر از مرز خسروی تردد کردند.
کرمی بیان داشت: همچنین ۲۸ هزار و ۴۲ مسافر ایرانی از مرز پرویز خان و ۶۸۲ مسافر ایرانی از مرز خسروی تردد داشتند.
این مسئول افزود: در دی ماه مجموعاً ۲۹ هزار و ۷۰۴ مسافر از مرز پرویزخان و ۵ هزار و ۵۹۲ مسافر از مرز خسروی تردد داشتند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: همچنین در بهمن ماه شاهد تردد ۲۷ هزار و ۹۸۵ مسافر از مرز پرویزخان و ۸ هزار و ۳۵۹ مسافر از مرز خسروی بودیم.
این مسئول ادامه داد: در اسفندماه نیز ۵ هزار و ۸۲۵ مسافر از طریق مرز پرویزخان و ۲ هزار و ۷۸۱ مسافر از مرز خسروی تردد داشتند.
کرمی تصریح کرد: در فروردین ماه هیچ گونه ترددی در مرز خسروی انجام نشد اما شاهد تردد سه اتباع خارجی از مرز پرویزخان و یک هزار و ۳۲۳ مسافر ایرانی از این مرز بودیم و در اردیبهشت ماه نیز شاهد بسته شدن مرزهای مذکور برای ورود بودیم.

Print Friendly, PDF & Email

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری نسیم کرمانشاه |