شما اینجا هستید
آخرین اخبار سایت » متقاضیان واردات کامیون کارکرده نام‌نویسی کنند


مدیرکل و راهداری وحمل ونقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: متقاضیان واردات کامیون‌های کارکرده به منظور نوسازی ناوگان حمل و نقل برون شهری، می‌توانند از سوم خرداد ماه نام‌نویسی کنند.

به گزارش نسیم کرمانشاه، فریبرز کرمی اظهار داشت: شرکت‌های تولیدکننده داخلی خودروهای سنگین، شرکت‌های حمل‌ و نقل توانمند دارای مجوز از سازمان راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای، شرکت‌های وارد کننده کامیون‌های سنگین دارای مجوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت مشمول نام نویسی در این طرح هستند.

وی افزود: علاوه بر این شرکت ها مالکین حقیقی و حقوقی کامیون‌های فرسوده واجد شرایط واردات کامیون های کارکرده هستند.

مدیرکل راهداری وحمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه افزود: این طرح در راستای فعالیت‌های متنوع خود در جهت نوسازی ناوگان باری کشور و استفاده از کلیه ظرفیت‌های قانونی مندرج در قوانین احکام دایم توسعه به منظور تسریع در انجام روند نوسازی انجام می‌شود.

به گفته کرمی، متقاضیان ورود خودروهای سنگین تا سه سال ساخت می‌توانند در بخش نوسازی و توسعه ناوگان آدرس اینترنتی www.rmto.ir​ ثبت‌نام کنند.

وی عنوان کرد: از مالکان کامیون های فرسوده کرمانشاه تقاضا داریم‌ که به منظور نوسازی ناوگان باربری استان از این طرح استفاده کنند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای کرمانشاه گفت: متقاضیان واردات خودروهای فرسوده تنها به اطلاعیه های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای توجه کنند.

استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت دارای ۳۴ شهر و ۲ هزار و ۵۹۵ روستا است.​

Print Friendly, PDF & Email

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری نسیم کرمانشاه |