شما اینجا هستید
آخرین اخبار سایت » ۵۰۰ کیلوگرم گوشت فاسد دام در کرمانشاه کشف و امحاء شد

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان کرمانشاه از کشف و معدوم سازی ۵۰۰ کیلوگرم گوشت فاسد دام همزمان با لیالی قدر در کرمانشاه خبر داد.

به گزارش نسیم کرمانشاه، ایرج کاکایی از کشف و ضبط ۵۰۰ کیلوگرم گوشت فاسد و غیربهداشتی طی گشت های امروز بازرسی اکیپ مشترک این شهرستان در ماه مبارک رمضان و همزمان با لیالی قدر خبر داد.

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان کرمانشاه خاطرنشان کرد: با اعزام اکیپ مشترک از محلات نواب صفوی، وزیری و بازار روز میدان آزادی بازدید به عمل آوردیم که در این عملیات بیش از ۵۰۰ کیلوگرم گوشت فاسد دام کشف و معدوم شد.

وی ادامه داد: تیم مشترک متشکل از بازرسان و کارشناسان ادارات دامپزشکی، اجراییات، بهداشت، اصناف و نماینده ای از فرمانداری در این عملیات حضور داشتند و متخلفان بهداشتی در این مناطق از شهر کرمانشاه شناسایی و به مراجع قضایی معرفی شدند.

این مسؤول با تاکید بر اینکه با هرگونه تخلف بهداشتی و تهدید سلامت شهروندان به جد برخورد خواهیم کرد، گفت: در این بازدید مستمر بیش از ۵۰۰ کیلوگرم گوشت فاسد از جمله امعاء و احشاء، کله پاچه، گوشت چرخ کرده از قبل حاضر شده کشف، ضبط، جمع آوری و در محل اداره کنترل و پیشگیری از تخلفات شهری شهر کرمانشاه با حضور نمایندگان ادارت مربوطه معدوم شد.

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان کرمانشاه به اجرای گشت های بازرسی از امکان بهداشتی، دامپروری ها، کشتارگاه ها و… در این شهرستان اشاره و اظهار داشت: مردم می‌توانند هرگونه مشکلات و تخلفات بهداشتی را با شماره تماس ۱۵۱۲ و پل ارتباطی سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۰۰۰۱۵۱۲ اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه در میان بگذارند تا رسیدگی به آن در اسرع وقت انجام شود.

کاکایی در پایان افزود جای دارد از تلاش های اکیپ مشترک و بخصوص آقای رضوی از پرسنل خدوم دامپزشکی کرمانشاه به خاطر جدیدت، پیگیری و پشتکار مثال زدنی در امر نظارت بر اجرای موازین بهداشتی که متضمن سلامت غذای مصرفی همشهریان عزیز است تقدیر و تشکر نمایم.

Print Friendly, PDF & Email

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری نسیم کرمانشاه |