شما اینجا هستید
آخرین اخبار سایت » اجرای بیش از ۱۶ هزار و ۷۰۰ نفر ساعت آموزش در شرکت گاز استان کرمانشاه در سال ۹۸


در سال ۹۸ و در راستای ارتقای دانش و توسعه توانایی های فردی و سازمانی کارکنان شرکت و تعامل با دانشگاه ها و سایر مراکز آموزشی، تعداد ۵۷ دوره آموزشی به میزان ۱۶۷۶۴ نفر ساعت برنامه ریزی و اجرا شده است.
به گزارش نسیم کرمانشاه، سیروس شهبازی مدیرعامل شرکت گاز استان ضمن بیان مطلب فوق، اظهار کرد: از این میزان، ۴۱ دوره ازسری دوره های مربوط به افزایش مهارت های شغلی و ۱۶ دوره از دوره های بهبود مدیریت بوده که ۳۶۸۸ نفر ساعت مربوط به آموزش مدیران و ۱۳۰۷۶ نفر ساعت مربوط به آموزش کارکنان رسمی و قرارداد مستقیم است.
وی ادامه داد: سرانه آموزش مدیران مطابق آمار برابر با ۷۴ ساعت و سرانه آموزش کارکنان رسمی برابر با ۶۴ ساعت است، این در حالی است که سهم آموزش کارکنان قرارداد مستقیم ۳۴۱۵ نفر ساعت بوده که معادل ۳۸ ساعت سرانه آموزش می باشد.
این مقام مسئول یاد آور شد: شرکت گاز استان کرمانشاه در راستای تعالی سازمانی و با هدف اثر بخشی فعالیت های آموزشی ضمن اقدام به پیاده‌سازی و استقرار سیستم مدیریت آموزش ISO:10015:2019 و اخذ آخرین ورژن گواهینامه مذکور به منظور صرفه‌جویی در هزینه‌ها و استفاده بهینه از زمان با همکاری آموزش شرکت ملی گاز ایران اقدام به برگزاری دوره های مجازی جهت کارکنان به میزان ۳۸۲ نفر ساعت کرده و همچنین در راستای آموزش پرسنل پیمانکاری با همکاری اداره کل فنی و حرفه ای استان، اقدام به ایجاد و تجهیز کارگاه آموزشی در محل اداره فنی و حرفه ای نیز کرده که تاکنون تعداد ۲۵۰ نفر از نیروهای پیمانکاری معادل ۹۰۰۰ نفر ساعت، دوره های مختلف آموزشی را در این کارگاه گذرانده اند.
وی درخاتمه عنوان کرد: این شرکت در راستای تعامل صنعت و دانشگاه اقدام به پذیرش ۵۴ نفر کارآموز از دانشگاه ها و سایر مراکز آموزشی کرده که این افراد میزان ۱۰۸۰۰ نفر ساعت آموزش را در واحدهای مختلف شرکت طی کرده اند.

Print Friendly, PDF & Email

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری نسیم کرمانشاه |