شما اینجا هستید
آخرین اخبار سایت » از اول خرداد ماه بلیط اتوبوس ها به صورت غیر حضوری و اینترنتی صادر خواهد شد

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: از اول خرداد ماه بلیط اتوبوس ها به صورت غیر حضوری و اینترنتی صادر خواهد شد.

به گزارش نسیم کرمانشاه، مهندس فریبرز کرمی با بیان اینکه یکی از رویکردهای مهم سازمان راهداری تغییر کاربری پایانه های مسافری به محلی فقط برای سوار و پیاده شدن مسافران می باشد افزود: اکنون باتوجه به شیوع ویروس کرونا و در جهت لزوم حفظ فاصله اجتماعی مقرر شده از اول خردادماه امسال فروش بلیط های مسافری به شکل حضوری در محل پایانه ها ممنوع شود.

وی با اشاره به اینکه از تاریخ مذکور خرید بلیط های مسافرتی به صورت غیر حضوری و اینترنتی خواهد بود تصریح کرد:مسافران محترم میتوانند برای خرید بلیط به سامانه های فروش اینترنتی مراجعه کرده  و جهت برنامه ریزی بهتر برای مسافرت های خود از دفاترفروش بلیط در سطح شهر نیز خرید خود را انجام دهند.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه یکی از مزیت های بزرگ خرید غیر حضوری بلیط را تامین سلامت بیشتر مسافران و کارکنان شرکت های حمل و نقل وهمچنین ارتقای سطح خدمات عنوان کرد و گفت: مسافران باید قبل از حضور درپایانه زمان حرکت اتوبوس، نوع وسیله نقلیه، قیمت اتوبوس و محل صندلی خود را بطور کامل بررسی کرده و با تصمیم گیری آگاهانه نسبت به خرید اینترنتی بلیط اقدام نماید.

وی از نظارت کامل برعملکرد سامانه های فروش بلیط  خبرداد و افزود: مردم در صورتیکه از سفر خود منصرف شده و بخواهند بلیط خود را لغو کنند طبق مقررات مربوط در سامانه می توانند نسبت به استرداد بلیط خود اقدام کنند.

Print Friendly, PDF & Email

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری نسیم کرمانشاه |