شما اینجا هستید
آخرین اخبار سایت » عذرخواهی از مشترکانی که دچار قطعی برق شدند/ رفع اکثر خاموشی های طوفان شب قبل

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه از مشترکانی که دچار خاموشی برق شده اند عذرخواهی کرد و از رفع اکثر خاموشی های شب گذشته بر اثر حوادث طوفان در سطح استان خبر داد.

به گزارش نسیم کرمانشاه، امیرعلی مرآتی اظهار داشت؛ از شب گذشته به علت بارش شدید باران به همراه صاعقه، طوفان و تگرگ که در چند دهه گذشته در استان کرمانشاه بی سابقه بوده است متاسفانه برق تعدادی از مشترکین در شهرهای استان قطع گردید .

وی گفت: با پیش بینی های انجام شده و هماهنگی های بعمل آمده با ستاد مدیریت بحران استان کرمانشاه و آمادگی کلیه بخشهای عملیاتی و پشتیبانی این شرکت که بصورت آماده باش در محل کار خود حضور داشته میزان خاموشی ها به حداقل رسید.

وی افزود: از ابتدای شروع طوفان که باعث شکستن تیرهای برق خطوط برق ۲۰ کیلوولت و فشار ضعیف و همچنین قطع سیم های برق و آتش سوزی ترانسفورماتورها گردید همکاران شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه که همواره از هر فرصتی برای خدمت به مردم شریف استان دریغ ننموده و با وجود بارش تگرگ و رعد وبرق برای کاهش مدت زمان خاموشی شهروندان به محل های حادثه اعزام شدند.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه در ادامه بیان داشت: خوشبختانه تا ظهر امروز جمعه بیست و دوم فروردین به یاری خداوند متعال و تلاش همکاران خدوم شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه اکثر خاموشی ها برطرف و شبکه برق استان به پایداری رسیده است.

وی در پایان تاکید داشت: به هم استانی های کرمانشاه اطمینان می دهم که با تلاش و کوشش شبانه روزی همه کارکنان صنعت برق استان کرمانشاه در هر شرایطی اولویت اول ما تامین برق مطمئن و پایدار برای مشترکین می باشد .

Print Friendly, PDF & Email

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری نسیم کرمانشاه |