شما اینجا هستید
آخرین اخبار سایت » طرح كاهش زنجيره انتقال كرونا تا ٢٠ فروردين تمديد شد

استاندار كرمانشاه گفت: در جلسه ستاد ملي كرونا كه امروز ( ١٢ فروردين) به صورت ويدئو كنفرانس و به رياست دكتر روحاني برگزار شد؛ با تمديد طرح فاصله گذاري اجتماعي تا ٢٠ فروردين موافقت شد.

به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از پايگاه اطلاع رساني استانداري كرمانشاه؛ هوشنگ بازوند همكاري و مشاركت بسيار مطلوب و همراهي مناسب مردم فهيم و شريف كرمانشاه در هفته اول اجراي طرح يادآور شد و اظهار داشت: ضمن تشكر از همه مردم استان تقاضا دارم در اين هفته نيز در خانه بمانند و به حفظ سلامت عمومي كمك نمايند.

وی به ضرورت مشاركت مردم براي جلوگيري از شيوع اين بيماري اشاره كرد و گفت: تمامي دستورالعمل هاي طرح تا ٢٠ فروردين با همان جديت و قاطعيت اجرا مي شود و تحقق اين مهم نيازمند همكاري اقشار مختلف مردم است.

استاندار کرمانشاه كاهش تماس و زنجيره انتقال را يكي از راهبردهاي اصلي براي پيشگيري و كنترل بيماري كرونا ذكر كرد و گفت: در اجراي اين طرح با كاهش تماس، عدم برگزاري اجتماعات و حذف ترددهاي غير ضروري گام مهمي در كنترل بيماري برداشته خواهد شد.

وي افزود: بر اساس اين طرح مدارس و دانشگاه ها تا پایان زمان طرح تعطیل است و ادارات دولتی حداکثر با یک سوم نیروهای اداری و به صورت شیفت بندی خدمات رسانی فعاليت خواهند نمود.

بازوند با توجه به تعطيلي پارک ها، بوستان ها، تفرجگاه ها و اماكن گردشگري از مردم تقاضا داريم با توجه به اعلام ممنوعيت حضور و استقرار حتي در اماكن طبيعي در روز ١٣بدر در خانه بمانند و با بيرون رفتن كرونا را با زندگي خودشان گره نزنند.

وی ادامه داد: اصناف و مشاغل مشمول مقررات این طرح در قالب گروه بندی سه گانه كه بايد کاملاً فعال و تعطيل و يا تحت شرايط خاصي فعاليت كنند نيز تا ٢٠ فروردين همكاري لازم را داشته باشند.

استاندار كرمانشاه در خاتمه گفت: طرح روزهاي ١٢ و ١٣ فروردين در صدا و سيما و توسط معاون عمراني و فرمانده نيروي انتظامي تشريح شده و امكان تردد و اسكان در اين روزها ميسر نيست و تيم هاي بازرسي محيط زيست، نيروي انتظامي، راهداري و منابع طبيعي اجازه تردد و توقف را نخواهند داد، پس توصيه مي كنم ١٣ بدر در خانه بمانيد.

Print Friendly, PDF & Email

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری نسیم کرمانشاه |