شما اینجا هستید
آخرین اخبار سایت » پروژه پست ۲۳۰/۶۳ کیلوولت شاهد در استان کرمانشاه با اعتباری بالغ بر ۱۰۴۰ میلیارد ریال تا پایان سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای غرب از بهره‌برداری از پروژه پست ۲۳۰/۶۳ کیلوولت شاهد در استان کرمانشاه با اعتباری بالغ بر ۱۰۴۰ میلیارد ریال تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش نسیم کرمانشاه، مهندس “علی اسدی” مدیرعامل این شرکت در بازدید از این پروژه گفت: این پروژه یکی از پروژه‌های مهم در منطقه می‌باشد که در راستای فرامین مقام معظم رهبری و اهداف اقتصاد مقاومتی می‌باشد که با رویکرد استفاده حداکثری از تجهیزات ساخت شرکت‌های داخلی با جدیت در حال پیگیری و انجام می‌باشد.

وی افزود: افزایش قابلیت اطمینان شبکه، کاهش تلفات و تقویت شبکه فوق‌توزیع شهرستان کرمانشاه از اهداف این پروژه می‌باشد که بهره‌برداری از آن، نقش بسزایی در توسعه زیرساخت‌ها و اشتغالزایی در کرمانشاه ایفا می‌کند.

مهندس اسدی گفت: تأمین سیستم اتوماسیون و رله‌های حفاظتی از جمله مهم‌ترین گلوگاه‌های این پروژه بود که با توجه به شرایط کنونی کشور و اعمال تحریم‌های ظالمانه، این مهم با پیگیری‌های مستمر و مطلوب عوامل پروژه مرتفع، در محل نصب و همه تست‌های لازم توسط پیمانکار انجام شده و به یاری خدا پست ۲۳۰/۶۳ کیلوولت شاهد تا پایان سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و مدافعان حرم ابراز داشت: به‌منظور تکریم و گرامیداشت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و به پاس سال‌ها رشادت و خدمت صادقانه این سردار رشید اسلام، پست ۲۳۰/۶۳ کیلوولت شاهد کرمانشاه به نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی مزین شد.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای غرب در پایان گفت: این پروژه از نوعDCS و دارای دو فیدر خط ۲۳۰ کیلوولت، چهار فیدر خط ۶۳ کیلوولت، دو فیدر ترانس ۲۳۰ کیلوولت، دو فیدر ترانس ۶۳ کیلوولت، دو ترانس قدرت با ظرفیت هر کدام ۱۶۰ مگاولت‌آمپر و جمعاً ۳۲۰ مگاولت‌آمپر و ۱.۲ کیلومتر خط ۲۳۰ کیلوولت هوایی دومداره با هادی کاناری و ۳.۴ کیلومتر خط ۶۳ کیلوولت هوایی دومداره با هادی هاوک می‌باشد و در آن از پیشرفته‌ترین تجهیزات روز دنیا استفاده شده است.

گفتنی است این پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۰۴۰ میلیارد ریال در حال احداث است.

Print Friendly, PDF & Email

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری نسیم کرمانشاه |