شما اینجا هستید
آخرین اخبار سایت » بازدید استاندار کرمانشاه از پروژه تصفیه خانه فاضلاب شهرهرسین  

هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه طی بازدیدی به همراهی مهندس علیرضا تخت شاهی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، از نزدیک در جریان روند انجام مراحل پایانی تصفیه خانه فاضلاب، شهر هرسین قرارگرفتند.

به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، درابتدای این بازدید استاندار کرمانشاه از مراحل مختلف ساخت تصفیه خانه فاضلاب شهر هرسین که هم اکنون مراحل پایانی آن در دست انجام است، قرار گرفت.

استاندار کرمانشاه در خصوص نگاه موجود به طرح فاضلاب در استانداری کرمانشاه افزود: ضرورت و حساسیت اجرای این طرح کاملاً محسوس می باشد بنابراین حمایت و تسریع درجهت اتمام احداث آن گامی در جهت بهره مندی مردم از خدمات آن است.

بر اساس این گزارش، بازوند همچنین از تصفیه خانه اضطراری آب هرسین که در شرایط بارندگی ها به خوبی عمل می کند بازدید و اظهار رضایت نمود و ساخت این مجموعه را در راستای رفع نیازهای هرسین و خدمت به مردم این شهر بسیار ارزنده عنوان کرد.

مهندس علیرضا تخت شاهی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه نیز  ضمن بیان اینکه اجرای پروژه های فاضلاب که ضامن سلامت و رفاه حال شهروندان بوده و همواره با حمایت و پیگیری مسئولین به ویژه استاندارهمراه بوده است تصریح کرد:با توجه به حساسیت های استانداری و مجموعه های مدیریت و برنامه ریزی استان کرمانشاه، مجموعه تصمیم گیران شرکت نیز برضرورت حمایت از پروژه تصفیه خانه فاضلاب شهر هرسین تأکید دارند و امید است بتوانیم با جدیت تمام در آینده نزدیک به بهره برداری برسد.

وی گفت: تصفیه خانه فاضلاب شهر هرسین از طرحهای مهم درشهرهرسین بوده که عملیات اجرایی آن در زمینی به وسعت ۸هکتار آغاز و در مرحله اول برای جمعیت۵۵ هزار نفر با ظرفیت تصفیه۱۲هزار و ۶۰۰ متر مکعب در شبانه روز طراحی شده  است.

Print Friendly, PDF & Email

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری نسیم کرمانشاه |