شما اینجا هستید
آخرین اخبار سایت » نگاه بدبینانه ای نسبت به فرد سرمایه گذار در استان وجود دارد

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمانشاه گفت: نگاه بدبینانه ای نسبت به فرد سرمایه گذار در استان وجود دارد.

به گزارش نسیم کرمانشاه، افشین کریمی روز سه شنبه در نشست شورای مهارت استان کرمانشاه در سالن امید استانداری با اشاره به اینکه دورهای مهارتی که داشته ایم، به صورت مستند و کلیپی ساخته شود، گفت: اگر خواهان رونق اقتصادی استان هستیم باید با جدیت به دنبال آموزش‌های مهارتی مورد نیاز حوزه گردشگری و فرهنگ سازی‌های فراگیر در این حوزه باشیم 

وی بیان داشت: مدیرانی که در عرصه مهارت به فعالیت می پردازند باید به فضای مجازی ورود کنند و کلیپ های آموزشی مهارت آموزی را در اختیار مردم و مسئولان قرار دهند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمانشاه با اشاره به اینکه واحد پژوهش ها باید به بحث مهارت آموزی ورود کنند، گفت: واحد مهارت مهمترین وجه اشتغال در استان است که باید تبلیغات زیادی در دوره های مهارت آموزی انجام گیرد.

وی در مورد نمایشگاه پژوهش نیز اظهار داشت: مردم و مسئولین در نمایشگاه پژوهش بازدید بسیار خوبی داشتند که این نمایشگاه یکی از پربازدیدترین نمایشگاه های استان بود.‌

کریمی برگزاری این دوره‌ ها را پرورش نیروی متخصص مورد نیاز بنگاههای اقتصادی کلان و متوسط استان در زمینه مدیریت مالی، بازاریابی، بازرگانی و ارتقاء فن آوری و بهره‌وری آنان ذکر کرد و گفت: این طرح را در بخش صنعت و کشاورزی آموزش نیروهای کارآزموده متناسب با نیاز و ظرفیتهای اقتصادی استان دانست.

وی در مورد بحث سرمایه گذاری در استان نیز گفت: بدبینی نسبت به سرمایه گذاری در استان ما وجود دارد که برخی به دنبال این موضوع هستند تا فرد سرمایه گذار را بر زمین بزنند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمانشاه در پایان گفت: در استان های دیگر از سرمایه گذار استقبال خوبی بعمل می آوردند و در را رسیدن به هدف به وی کمک می کنند اما در استان ما متاسفانه استقبال خوبی از فرد سرمایه گذار بعمل نمی آید.

Print Friendly, PDF & Email

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری نسیم کرمانشاه |