شما اینجا هستید
آخرین اخبار سایت » ۲۰۰ کلاس درس استان کرمانشاه هوشمندسازی می‌شود

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان کرمانشاه، از خرید امکانات و تجهیزات هوشمندسازی ۲۰۰ کلاس درس توسط این اداره کل در سال جاری خبر داد.

به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از ایرنا، مرزبان نظری با بیان اینکه مطابق با آمار حدود پنج هزار کلاس درس توسط این اداره کل از قبل هوشمندسازی شده و این روند همچنان ادامه دارد، اظهار داشت: بخشی از این روند در گذشته توسط آموزش و پرورش انجام شده و مابقی توسط اداره کل نوسازی مدارس استان انجام و در حال انجام است.

به گفته او، امسال طبق برنامه خرید تجهیزات حدود ۲۰۰ کلاس درس صورت گرفته که به محض وصول در اختیار آموزش و پرورش استان قرار خواهد گرفت.

مدیرکل نوسازی مدارس کرمانشاه ادامه داد: در شهرستان‌های استان نیز مدارس بالای پنج کلاس درس هوشمندسازی شده اند و در مدارس بیش از سه کلاس درس نیز حداقل یک کلاس هوشمند سازی شده است.

به گفته نظری، این کلاس ها دارای یک کامپیوتر و یا لب‌ تاپ، یک دیتا پروژکتور و همچنین یک بُرد هوشمند است که بخش سخت افزاری هوشمندسازی و مورد تعهد این اداره کل و قسمت نرم افزاری آن در اختیار آموزش و پرورش است.

وی اضافه کرد: نحوه آموزش در این کلاس ها با استفاده از قلم الکترونیکی، لوح فشرده و نوارهای ویدئویی است که شیوه نامه تدریس در این حوزه توسط معاونت پژوهش آموزش و پرورش طراحی و تدوین شده است.

Print Friendly, PDF & Email

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری نسیم کرمانشاه |