شما اینجا هستید
آخرین اخبار سایت » خرید بیش از ۱۵ هزار تن کلزا از کشاورزان کرمانشاهی


مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان کرمانشاه از پایان خرید تضمینی دانه روغنی کلزا در این استان خبر داد و گفت: بیش از ۱۵ هزار تن محصول از کشاورزان خریداری شده است.

به گزارش نسیم کرمانشاه، ماشا الله ارویسی اظهار داشت: از ابتدای خرید تضمینی دانه روغنی کلزا تاکنون ۱۵ هزار و ۸۴۰ تن کلزا توسط ۱۹ مرکز خرید تضمینی خریداری شده است که صد در صد پول دانه روغنی کلزا پرداخت گردیده است .
وی مبلغ پرداختی به کلزا کاران را ۵۲ میلیارد و ۴۷۰ میلیون تومان اعلام و افزود: این پرداختی ها از طریق بانک عامل انجام شده است.
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان کرمانشاه با بیان اینکه بیشترین کلزای خریداری شده مربوط به شهرستان‌های کنگاور و کرمانشاه بوده است، تصریح کرد: اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان نسبت به تحویل کلزا به تنها کارخانه فرآوری دانه های روغنی در استان اقدام نموده است .
ارویسی همچنین درباره خرید تضمینی گندم نیز عنوان کرد: تاکنون ۵۴۶ هزار و ۵۱۱ تن گندم از کشاورزان استان خریداری شده است.
وی ارزش گندم های خریداری شده را ۹۴۴ میلیارد و ۸۹ میلیون تومان اعلام و عنوان کرد: تمامی کشاوزانی که تا هفته گذشته گندم خود را به اداره غله و خدمات بازرگانی تحویل داده اند صد در صد مطالبات آنها پرداخت شده است.
مدیرکل غله و بازرگانی استان کرمانشاه با بیان اینکه خرید گندم توسط ۸۰ مرکز خرید انجام شده است، گفت: ۶۳ هزار و ۷۷۳ تن گندم توسط مراکز دولتی، ۴۰۴ هزار و ۹۱۴ تن توسط سیلوهای بخش خصوصی و ۷۷ هزار و ۷۴۸ تن توسط مباشرین تعاون روستایی خریداری شده است.

وی خاطرنشان کرد: امسال مطالبات کشاورزان در کوتاه ترین زمان ممکن به حساب آنها واریز شده است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری نسیم کرمانشاه |