مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از انجام ۵۷ هزار مترمربع عملیات لکه‌گیری در محورهای مواصلاتی استان خبر داد. به گزارش نسیم کرمانشاه فریبرز کرمی اظهار داشت: طی سه ماه امسال از محل منابع ملی ابلاغ شده به این سازمان چهار کیلومتر روکش آسفالت بزرگراه ها با تناژ ۳۶۱۹، یک کیلومتر […]

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از انجام ۵۷ هزار مترمربع عملیات لکه‌گیری در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

به گزارش نسیم کرمانشاه فریبرز کرمی اظهار داشت: طی سه ماه امسال از محل منابع ملی ابلاغ شده به این سازمان چهار کیلومتر روکش آسفالت بزرگراه ها با تناژ ۳۶۱۹، یک کیلومتر روکش آسفالت راه های اصلی با تناژ ۴۱۱ و چهار کیلومتر روکش آسفالت راه های فرعی و روستایی با تناژ ۲۳۰۳ تن انجام شده است.
وی درباره عملیات بهسازی و روکش حفاظتی از انجام مجموعاً ۵۷ هزار و ۵۰۰ متر مربع عملیات لکه گیری خبر داد و افزود: از محل اعتبارات ملی ابلاغی ۶۶۹۸ تن آسفالت گرم و لکه گیری انجام شده همچنین ۱۴۱۰ تن آسفالت سرد است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه عنوان کرد: بر روی ۱۸ کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان شامل پنج کیلومتر در محور گاوسور، هشت کیلومتر در تنگه گول و پنج کیلومتر در بیونیچ به صورت امانی اجرای فوگ سیل انجام شده است.
وی از انجام ۱۴ کیلومتر عملیات شانه سازی آسفالتی خبر داد و گفت: از محل اعتبارات استانی ابلاغی هشت کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان به وسیله ماشین آلات راهداری به صورت امانی اصلاح شیب شیروانی شده است.
کرمی افزود: به منظور رفع و اصلاح نقاط حادثه خیز تعریض دو دستگاه پل قبل روستای ملک خطابی و اصلاح پیچ پر تصادف پس از روستای فوق انجام شده است.
وی درباره ساماندهی مبادی ورودی و خروجی پاسگاه های پلیس راه و ایست بازرسی گفت: همچنین عملیات اجرایی پل های شیان در محور اسلام آباد غرب-سه راهی حمیل و شاهینی انجام شد.