بدلیل شکستگی در خطوط انتقال آب شرب شهر جوانرود بخش هایی از شهر در روزهای گذشت دچار قطع و افت فشار آب شدند. به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از روابط عمومی آبفا استان، بدلیل ایجاد شکستگی در خط اصلی انتقال آب شرب به شهرجوانرود ، انجام عملیات اجرایی تعمیرات بر روی خط، در بخش […]

بدلیل شکستگی در خطوط انتقال آب شرب شهر جوانرود بخش هایی از شهر در روزهای گذشت دچار قطع و افت فشار آب شدند.

به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از روابط عمومی آبفا استان، بدلیل ایجاد شکستگی در خط اصلی انتقال آب شرب به شهرجوانرود ، انجام عملیات اجرایی تعمیرات بر روی خط، در بخش های مرتفع شهر جوانرود شهروندان با مشکل افت فشار و قطع آب مواجه شدند.
این تعمیرات در روز گذشته ساعت ۹ صبح به پایان رسید و انتقال آب به داخل شهر از سر گرفته شد.
بدلیل عدم هماهنگی پیمانکار شهرداری جهت لایروبی بستر رودخانه *خشکه رود* و برخورد با خط انتقال آب در بستر خشکه رود ، این خط دچار حادثه و سبب شکستگی آن گردید.
جهت تسریع در روند انجام عملیات تعمیر خط، اکیپ های اجرایی رفع حوادث و اتفاقات از امور آبفای شهر کرمانشاه و روانسر به شهر جوانرود اعزام و در کنار پرسنل آبفای شهری جوانرود مشغول تعمیر لوله خط انتقال شدند.

این عملیات که تا شب به طول انجامید موجب افزایش ساعات قطعی آب و افت فشار برای مردم جوانرود گردید.
شرکت آبفای استان جهت کاهش فشار این حادثه به سرعت اکیپ مجهز تانکرهای سیار آبرسان را به شهر جوانرود اعزام و عملیات آبرسانی در کوچه و محلات مختلف شهر آغاز نمود و تا برقرار شدن کامل جریان آب در شبکه توزیع شهری این تانکر ها به آبرسانی مشغول بودند.

خوشبختانه با حضور مدیرعامل، معاون بهره برداری، مدیر دفتر پدافند غیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان در شهر جوانرود و پیگیری مستقیم کارها، و همراهی و مساعدت قابل تقدیر فرماندار ، شهردار،شورای اسلامی شهر و مردم نجیب جوانرود این حادثه و شکستگی خط انتقال به صورت کامل انجام گرفت.

در پایان از همکاری و صعه صدر مردم جوانرود و روستاهای تحت پوشش خدمات آبفای شهری جهت همراهی با پرسنل و نیروهای امدادی شرکت آب و فاضلاب تقدیر و تشکر می شود.