مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه از افتتاح یکصد و پنجاه و پنجمین جایگاه عرضه فرآورده های نفتی در استان خبر داد. به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از روابط عمومی ،فریدون یاسمی مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه افزود :جایگاه دو منظوره بنزین و نفت گاز “زیتون” در زمینی به […]

مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه از افتتاح یکصد و پنجاه و پنجمین جایگاه عرضه فرآورده های نفتی در استان خبر داد.

به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از روابط عمومی ،فریدون یاسمی مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه افزود :جایگاه دو منظوره بنزین و نفت گاز “زیتون” در زمینی به گستردگی ۵ هزار متر مربع و با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در شهرستان قصرشیرین احداث شده است.

به گفته وی جایگاه زیتون دارای یک مخزن ۴۵ هزار لیتری بنزین و یک مخزن ۴۵ هزار لیتر نفت گاز است.

این جایگاه افزون بر اشتغالزایی مستقیم برای ۵ نفر، با ۱۶ نازل بنزین و نفت و گاز (هر کدام با سکوی ۸ نازله) در طول شبانه‌روز به حدود ۶۰۰ خودرو سوخت رسانی می کنند.

منطقه کرمانشاه یکی از مناطق سی و هفت گانه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران است که با ۶ ناحیه در شهرهای مرکزی کرمانشاه، قصرشیرین ، اسلام‌آباد، سنقر ، پاوه و کنگاور وظیفه تامین سوخت مردم این استان را به عهده دارد