رییس دامپزشکی شهرستان کرمانشاه گفت: از یک واحد صنفی بدلیل تخلفات بهداشتی ۸۰ کیلو گوشت قرمز و ۱۰ کیلو گوشت مرغ ضبط و برابر دستورالعمل های سازمان دامپزشکی نسبت به جلوگیری از ادامه فعالیت آن اقدام شد. به گزارش نسیم کرمانشاه، کاکایی اظهار داشت: در پی بازرسی های صورت گرفته توسط اکیپ های اداره دامپزشکی […]

رییس دامپزشکی شهرستان کرمانشاه گفت: از یک واحد صنفی بدلیل تخلفات بهداشتی ۸۰ کیلو گوشت قرمز و ۱۰ کیلو گوشت مرغ ضبط و برابر دستورالعمل های سازمان دامپزشکی نسبت به جلوگیری از ادامه فعالیت آن اقدام شد.

به گزارش نسیم کرمانشاه، کاکایی اظهار داشت: در پی بازرسی های صورت گرفته توسط اکیپ های اداره دامپزشکی شهرستان کرمانشاه و در راستای نظارتها و کنترل های بهداشتی روزمره از رستوران های سطح شهر، یک واحد متخلف شناسایی و فراورده های خام دامی غیر بهداشتی آن ضبط و معدوم گردید.

وی در این خصوص گفت: ضبط و معدوم سازی این گوشت ها با همکاری اداره اجراییات شهرداری، مرکز بهداشت و بازرسی اصناف صورت گرفته است.

رییس دامپزشکی شهرستان کرمانشاه با بیان اینکه نظارت بر مراکز عرضه فراوردهای خام دامی، کشتارگاهها، مراکز بسته بندی فرآوردهای خام دامی، رستورانها، کبابیها و سایر مراکز مرتبط بصورت مستمر و در دو شیفت کاری در سطح شهر کرمانشاه انجام می شود، تاکید کرد: با هر گونه عرضه فرآورده خام دامی غیر بهداشتی که سلامت جامعه را به خطر می اندازند قاطعانه برخورد خواهد شد.

وی در پایان از شهروندان عزیز خواست هرگونه تخلف بهداشتی در عرضه فرآورده های خام دامی را با شماره تلفن ۱۵۱۲ و یا سامانه پیامکی۱۰۰۰۱۰۰۰۱۵۱۲ گزارش نمایند .