مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمانشاه گفت: کارآفرینی را باید در داخل دانشگاهها شروع کنیم. به گزارش نسیم کرمانشاه، فریبرز نجفی مهر در افتتاح جشنواره استانی چرتکه که در پردیس مرکزی دانشگاه رازی برپاشد، اظهار داشت: این نمایشگاه در راستای توانمندی در بین دانشجویان و کاهش آسیب هایی که ممکن است برای قشر دانشجو […]

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمانشاه گفت: کارآفرینی را باید در داخل دانشگاهها شروع کنیم.

به گزارش نسیم کرمانشاه، فریبرز نجفی مهر در افتتاح جشنواره استانی چرتکه که در پردیس مرکزی دانشگاه رازی برپاشد، اظهار داشت: این نمایشگاه در راستای توانمندی در بین دانشجویان و کاهش آسیب هایی که ممکن است برای قشر دانشجو در جامعه وجود داشته باشد با همکاری دفتر امور اجتماعی استانداری و با زحمات دانشگاه رازی برپا شده است.

وی افزود: خلاقیت ها و توانمندی هایی در بین دانشجویان و جوانان وجود دارد که این بخش از دانشگاه به آن دست یافته و می توان بخشی از همین خلاقیت ها را برای فروش به بازار بیرون از دانشگاه عرضه کرد.

نجفی مهر گفت: عرضه محصولات ساخت دانشجویان علاوه بر اینکه سبب ایجاد اشتغال می‌شود باعث خرید کالاها و محصولات بومی در داخل خود استان می شود.

وی با اشاره به اینکه باید کارآفرینی را در داخل دانشگاه‌ها باید شروع کنیم،گفت: به دانشجویانی که در شرکت‌های دانش‌بنیان، انجمن های علمی کانون ها و غیره در حال فعالیت هستند کمک خواهیم کرد و در این زمینه از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.

معاونت دفتر امور اجتماعی استانداری کرمانشاه در پایان تاکید داشت: محصولات و توانمندی دانشجویان باید در دید عموم مردم جامعه قرار بگیرد و باید تلاش کنیم در نمایشگاه بین الملی کرمانشاه و دیگر مکان ها این محصولات عرضه شود .