فرماندار کرمانشاه گفت: با پیگیری های انجام شده، چند قطعه زمین در شهرک کهریز پل کهنه کیهانشهر کرمانشاه برای استقرار ساکنان سیل زده کرناچی در نظر گرفته شده است. به گزارش نسیم کرمانشاه، فضل الله رنجبر با توجه به برگزاری جلسه اخیر در خصوص رسیدگی به آوارگان و ساکنان سیل زده منطقه کرناچی، اظهار داشت: […]

فرماندار کرمانشاه گفت: با پیگیری های انجام شده، چند قطعه زمین در شهرک کهریز پل کهنه کیهانشهر کرمانشاه برای استقرار ساکنان سیل زده کرناچی در نظر گرفته شده است.

به گزارش نسیم کرمانشاه، فضل الله رنجبر با توجه به برگزاری جلسه اخیر در خصوص رسیدگی به آوارگان و ساکنان سیل زده منطقه کرناچی، اظهار داشت: این پیگیری ها توسط استاندار کرمانشاه و معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری انجام شد و قرار شد از طریق اداره کل راه و شهرسازی استان چند قطعه زمین در این منطقه در اختیار ساکنان کرناچی گذاشته شود.

رنجبر ادامه داد: این قطعات به صورت مشترک برای ساخت آپارتمان های سه طبقه در اختیار خانواده هایی قرار می گیرد که به دنبال سیل، آسیب دیده و یا در حریم رودخانه هستند.
فرماندار کرمانشاه افزود: با اختصاص تسهیلات ارزان قیمت بانکی و کمک های بلاعوض دولت ساختمان های جدید احداث می شوند.

رنجبر با بیان اینکه پنج نفر به نمایندگی ساکنان کرناچی در جلسه اخیر حضور یافتند، گفت: قرار براین است که مذاکرات اولیه با اهالی کرناچی انجام شود و پس از تصمیم گیری مراتب را به ما و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، ستاد بازسازی مناطق سیل زده شهرستان اطلاع دهند تا در صورت توافق، کار تحویل زمین و ساخت و ساز انجام شود.