پروژه تقاطع غیر همسطح امام حسین(ع) با حضور معاون وزیر کشور، استاندار و شهردار کرمانشاه افتتاح شد. به گزارش نسیم کرمانشاه، شهردار کرمانشاه در آیین گشایش تقاطع غیر همسطح امام حسین(ع) که با حضور معاون وزیر کشور و برخی دیگر از مسوولین برگزار شد، اظهار داشت: در طول اجرای این پروژه افراد زیادی زحمت کشیدند […]

پروژه تقاطع غیر همسطح امام حسین(ع) با حضور معاون وزیر کشور، استاندار و شهردار کرمانشاه افتتاح شد.

به گزارش نسیم کرمانشاه، شهردار کرمانشاه در آیین گشایش تقاطع غیر همسطح امام حسین(ع) که با حضور معاون وزیر کشور و برخی دیگر از مسوولین برگزار شد، اظهار داشت: در طول اجرای این پروژه افراد زیادی زحمت کشیدند تا این پروژه به سرانجام رسید.

وی در آیین افتتاح این پروژه گفت: برای اولین بار در شهر کرمانشاه پروژه ای به افتتاح می رسد که تمامی ویژگی ها از تقاطع، فضای سبز و سنگ فرش گرفته تا بقیه اجزای آن با هم افتتاح می شود.

طلوعی افزود: در مدیریت شهری کرمانشاه سعی ما بر آن است که همان چیزی که مردم از شهرداری طلب می کنند را انجام دهیم بنابراین باید نگاه و منظر مدیریت شهری که در حال حاضر نگاه بالا به پایین است تغییر کند و به نگاه از پایین به بالا تبدیل شود.

وی در مورد پروژه تقاطع غیر همسطح امام حسین(ع) گفت: این پروژه ۷۰ میلیارد تومان هزینه داشته که استانداری کرمانشاه مبلغ ۲۳ میلیارد تومان آن را تامین کرده و مابقی نیز بر عهده شهرداری کرمانشاه بوده است.

شهردار کرمانشاه در ادامه افتتاح این پروژه گفت: مساحت کل این پروژه ۳۰ هکتار می باشد و مساحت پارک و فضای سبز آن نیز ۲.۵ هکتار می باشد

وی در پایان از تمانی در پایان از تمامی کسانی که در راه اندازی این پروژه تلاش نموده اند و بخصوص پیمانکار پروژه یعنی قرارگاه خاتم الانبیا تقدیر و تشکر نمود.