‍ ‍ مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان کرمانشاه از پرداخت ۱۰۰ درصدی مطالبات گندمکاران کرمانشاهی خبر داد. به گزارش نسیم کرمانشاه، ماشااله ارویسی با اعلام خبر پرداخت ۱۰۰ درصدی مطالبات کشاورزان گندمکار استان گفت :با تلاش خوب دولت و در راستای حمایت از تولید ملی در سال رونق تولید , کل مطالبات گندمکاران کرمانشاهی […]

‍ ‍
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان کرمانشاه از پرداخت ۱۰۰ درصدی مطالبات گندمکاران کرمانشاهی خبر داد.

به گزارش نسیم کرمانشاه، ماشااله ارویسی با اعلام خبر پرداخت ۱۰۰ درصدی مطالبات کشاورزان گندمکار استان گفت :با تلاش خوب دولت و در راستای حمایت از تولید ملی در سال رونق تولید , کل مطالبات گندمکاران کرمانشاهی که گندم مازاد بر نیاز خود را به مراکز خرید تضمینی دولتی تحویل داده اند , پرداخت شد .

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان کرمانشاه افزود : امسال بالغ بر ۵۴۶ هزار و ۳۰۰ تن گندم به ارزش ۹۴۴ میلیارد و ۳۹۲ میلیون تومان از کشاورزان استان خریداری و در سیلوهای استاندارد ذخیره سازی شده است.

وی قیمت خرید تضمینی هر کیلو گرم گندم معمولی را ۱۷۰۰ تومان و هر کیلو گرم گندم دروم را ۱۷۷۰ تومان را برای فصل خرید تضمینی جاری اعلام کرد و اذعان داشت : دولت تمام تلاش خود را در حمایت از تولید ملی بکار بسته است و با پرداخت به موقع مطالبات کشاورزان به وعده های خود در این راه جامه عمل پوشانده است.

ارویسی همچنین ضمن تقدیر و تشکر از پیگیری های مجدانه استاندار پرتلاش و مجمع محترم نمایندگان استان در پرداخت به موقع مطالبات کشاورزان , با اشاره به اینکه فصل خرید تضمینی گندم در استان کرمانشاه رو به پایان است ابراز امیدواری کرد : که میزان خرید تضمینی گندم در استان کرمانشاه به ۵۵۰ هزار تن افزایش یابد.