مدیر شعب بانک سپه منطقه کرمانشاه گفت: بانک سپه استان طی یک سال گذشته یک هزار و ۸۸۲ میلیارد ریال تسهیلات ازدواج به زوج های کرمانشاهی پرداخت کرده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش نسیم کرمانشاه عبدالعلی شریفی اظهار داشت: این مقدار تسهیلات ازدواج به ۲ هزار و ۸۸۴ نفر از زوج های کرمانشاهی تخصیص داده شده است.

وی گفت: بانک سهم استان در راستای حمایت از کسب و کار و اشتغال استان طی یک سال اخیر ۲ هزار و ۴۸ فقره تسهیلات با اعتبار ۱۸ میلیارد تومان به مشاغل آسیب دیده از کرونا پرداخت کرده است.

مدیر شعب بانک سپه منطقه کرمانشاه در ادامه اظهار داشت: طی این مدت در راستای کمک به مستاجران استان که در این ۲ سال اخیر با مشکلات فراوان رهن و اجاره مواجهه شدند، به ۳۳۵ خانوار بیش از هفت میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان ودیعه مسکن پرداخت شده است.

وی افزود: در راستای کمک به تولید، اشتغال، رونق کسب و کار و توسعه استان ۲۳۰ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان تسهیلات در حوزه بازرگانی و خدمات، ۶۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلات در حوزه مشاغل کشاورزی، ۱۶۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان وام در حوره صنعت و معدن و همچنین ۲۴ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات در حوزه ساختمان و مسکن پرداخت کرده است.

شریفی در پایان به برخی دیگر از اقدامات این بانک اشاره داشت که از جمله آنها می توان پرداخت ۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به زلزله زدگان ،۲۷ میلیارد و ۹۲۷ میلیون تومان وام به سیل زدگان به سه هزار و ۶۹ خانوار و پنج میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان وام به۱۱۰ مددجوی تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی را نام برد.