رئیس سازمان جهادکشاورزی استان کرمانشاه گفت: مطالبات کشاورزان گندمکار استان تا پایان مرداد ماه پرداخت می‌شود. به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از مهر، نوربخش حاتمی با بیان اینکه مطالبات کشاورزان گندمکار استان تا پایان مرداد ماه جاری پرداخت می‌شود، اظهار داشت: تا کنون بیش از ۵۰۳ هزار تن گندم از کشاورزان توسط شرکت غله […]

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان کرمانشاه گفت: مطالبات کشاورزان گندمکار استان تا پایان مرداد ماه پرداخت می‌شود.

به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از مهر، نوربخش حاتمی با بیان اینکه مطالبات کشاورزان گندمکار استان تا پایان مرداد ماه جاری پرداخت می‌شود، اظهار داشت: تا کنون بیش از ۵۰۳ هزار تن گندم از کشاورزان توسط شرکت غله و بازرگانی و بخش خصوص از طریق مراکز خرید تضمینی خریداری شده است.

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان کرمانشاه از پرداخت ۷۵ درصد بهای گندم خریداری شده، که رقمی معادل ۶۴۲ میلیارد تومان است خبر داد.

این مسئول خاطرنشان کرد: در حال پیگیری برای پرداخت ۲۵ درصد باقیمانده هستیم و امیدواریم با این پیگیری بتوانیم تا پایان مرداد باقی مطالبات را پرداخت کنیم.

حاتمی از خرید حدود ۱۶ هزار تن کلزا هم در استان خبر داد و گفت: تاکنون ۹۴ درصد مطالبات کلزا کاران استان نیز تاکنون پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه هنوز کار برداشت گندم در مناطق معتدل و سردسیری ادامه دارد، بار دیگر از کشاورزان درخواست کرد که برای پیشگیری از هر گونه سواستفاده دشمنان و همچنین ارائه خدمات به کشاورزان، حتما گندم خود را به مراکز خرید تضمینی تحویل دهند.