دبیر کل اتاق کرمانشاه از سفر هیات تجاری و اقتصادی استان«حلبچه» به کرمانشاه خبر داد. به گزارش نسیم کرمانشاه، داریوش پناهی اظهار کرد: هیات تجاری استان حلبچه عراق روز چهارشنبه (۸ بهمن) به کرمانشاه می آیند و تا روز جمعه (۱۰بهمن) در استان حضور دارند. وی با بیان اینکه این هیات تجاری به سرپرستی رئیس […]

دبیر کل اتاق کرمانشاه از سفر هیات تجاری و اقتصادی استان«حلبچه» به کرمانشاه خبر داد.

به گزارش نسیم کرمانشاه، داریوش پناهی اظهار کرد: هیات تجاری استان حلبچه عراق روز چهارشنبه (۸ بهمن) به کرمانشاه می آیند و تا روز جمعه (۱۰بهمن) در استان حضور دارند.
وی با بیان اینکه این هیات تجاری به سرپرستی رئیس اتاق بازرگانی حلبچه و با حضور اعضای هیات رییسه اتاق حلبچه و جمعی از بازرگانان این استان می باشند، هدف از این سفر را توسعه روابط اقتصادی و مبادلات تجاری بین دو استان اعلام کرد.
به گفته دبیرکل اتاق کرمانشاه، توسعه همکاری اقتصادی بین دو طرف خصوصا در بعد توریسم درمانی بسیار مورد تأکید است.
پناهی از حلبچه به عنوان یک استان مهم و تأثیرگذار عراق یاد کرد که باوجود داشتن دو مرز مشترک شوشمی و شیخ صله با کرمانشاه، تقویت ارتباط با این استان ضروری می‌باشد.
وی بازدید از برخی واحد‌های صنعتی، بازدید از نمایشگاه بین‌المللی کرمانشاه، دیدار با استاندار و مسئولین محترم اقتصادی و همچنین نشست با فعالان اقتصادی کرمانشاه را از جمله برنامه‌های سفر این هیات اقتصادی به کرمانشاه اعلام کرد.