دیدار صمیمانه مهندس کرمی، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه با پرسنل حوزه روابط عمومی این اداره کل به مناسبت ۲۷ اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی برگزار شد.

به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه؛ فریبرز کرمی ضمن تبریک این هفته از زحمات پرسنل روابط عمومی قدردانی کرد و گفت: روابط عمومی روح لطیف اداره است و نقش برجسته روابط عمومی به عنوان یک حوزه عملگرا و منعکس کننده واقعیات به مخاطبان شناخته می شود.

وی افزود: مسلماً کارآمدی، بالندگی، پاسخگویی، تنویر افکار عمومی و ایجاد تعادل سازمانی بین هر مجموعه و افکار عمومی، هنر بزرگ روابط عمومی است.

در ادامه دیدار باوندپور رییس اداره روابط عمومی از نگاه مثبت مجموعه اداره کل به مقوله روابط عمومی تشکر کرد و گفت: تکریم جایگاه روابط عمومی بعنوان پل ارتباطی میان مردم و سازمان نشان از فهم و بینش بالای مدیران در برخورد با این نهاد مهم و تاثیر گذار در عصر ارتباطات دارد.

وی ابراز امیدواری کرد که با توجه به نقش مهم و حائز اهمیت روابط عمومی بتوان از این نهاد اثر گذار در رفع مشکلات و موانع استفاده کرد.

در پایان جلسه مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه با اهدا لوح از پرسنل حوزه روابط عمومی تقدیر و تشکر کرد.