اولین جلسه هماهنگی کمیته اربعین درمخابرات منطقه کرمانشاه برگزار شد. به گزارش نسیم کرمانشاه، درپی بازگشایی مرزخسروی درسال ۹۸و لزوم هماهنگی برای برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم اربعین حسینی، مخابرات منطقه کرمانشاه نیز با توجه به نقش موثر آن درایجادتسهیلات ارتباطی ،برآن شد تا با تشکیل کمیته اربعین، هماهنگی لازم را در این زمینه ایجاد […]

اولین جلسه هماهنگی کمیته اربعین درمخابرات منطقه کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش نسیم کرمانشاه، درپی بازگشایی مرزخسروی درسال ۹۸و لزوم هماهنگی برای برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم اربعین حسینی، مخابرات منطقه کرمانشاه نیز با توجه به نقش موثر آن درایجادتسهیلات ارتباطی ،برآن شد تا با تشکیل کمیته اربعین، هماهنگی لازم را در این زمینه ایجاد نماید.

در این جلسه که با حضور مهندس قبادیان، مدیر مخابرات استان و جمعی از مدیران بخشهای گوناگون مخابرات برگزارشد، ابتدا مهندس قبادیان به بیان اهمیت بازگشایی مرزخسروی پرداخت و اظهار داشت: پس از سالهای متمادی که مرز خسروی برای عبور زائرین حضرت اباعبدالله الحسین (ع)بازگشایی شد، همه ما باید این فرصت را غنیمت شمرده و آن را یک توفیق الهی برای خدمت هرچه بیشتر به عاشقان امام حسین(ع)بدانیم.

وی در ادامه جلسه به تشریح وظایف بخشهای مختلف مخابرات در برگزاری مراسم اربعین پرداخت و تاکیدکرد، کارکنان مخابرات باید به صورت شبانه روزی تمامی امکانات فنی و نیروی انسانی رابرای خدمت به زائرین عزیزبه کاربگیرند.

در ادامه برنامه های پیش روی این نشست توسط حاضرین جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و توصیه های لازم برای پوشش ارتباطی هر چه بهتر برای زائرین عزیز توسط مهندس قبادیان عنوان گردید.

گفتنی است این جلسات تا پایان ایام اربعین تداوم داشته و خدمات واقدامات مخابرات منطقه کرمانشاه به صورت مستمر اطلاع رسانی خواهد شد.