‍ ‍ جلسه تعامل و همفکری سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه با حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه، در راستای هم افزایی فرهنگی رسانه ای برگزار شد. به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه، حسن موحد مسئول سازمان بسیج رسانه استان در دیدار با مدیر کل حوزه […]

‍ ‍
جلسه تعامل و همفکری سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه با حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه، در راستای هم افزایی فرهنگی رسانه ای برگزار شد.

به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه، حسن موحد مسئول سازمان بسیج رسانه استان در دیدار با مدیر کل حوزه هنری استان کرمانشاه در راستای اجرای برنامه های رسانه ها، اظهار داشت: نظام اسلامی و انقلاب اسلامی در چهل سالگی خود دارای دستاوردهای بزرگی را در حوزه های مختلف همچون هوا فضا ، هسته ای ، امنیت ، اقتدار ، علمی و پزشکی و….. داشته دوستان و دشمنان بارها اعتراف به آن نموده اند .

مسئول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه ، در این نشست گفت : امروز مقابل زور گویی های و یک جانبه خواهی ابر قدرت های دنیا ایستاده ایم و افتخار می کنیم که تکیه گاه سایر کشورهای مظلوم جهان هستیم.

همچنین افشین آزادی مدیر کل حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی استان در ادامه این دیدار با بیان اینکه رسانه ها باید دستاورد های انقلاب اسلامی و پیشرفت و تغییرات ایجاد شده طی سال های گذشته در حوزه های مختلف چون علمی ، فن آوری ، دفاعی ، هسته ای ، پزشکی ، بهداشت ، امنیت و…… را برای قشر جوان بازگو کنند ؛

وی تصریح کرد : امروز یکسری نیازهای کاذب برای مردم ایجاد شده به همین دلیل سطح توقعات بالا رفته است که رسانه ها باید از تزریق توقعات کاذب که توسط رسانه های غربی به جامعه تزریق می شود تا آرامش روانی جامعه و خانواده را برهم زنند جلوگیری کنند.