مدیرعامل شرکت توزیع برق استان کرمانشاه گفت: با راه اندازی نرم افزار مدیریت آرشیو الکترونیکی، اسناد و پرونده های مشترکین ۵ شهرستان تابعه با نرم افزار آرشیوالکترونیکی شرکت گام الکترونیک و از طریق شرکتهای پیمانکار ساماندهی فیزیکی, اسکن و آرشیوالکترونیکی شدند. به گزارش نسیم کرمانشاه، مهندس امیدعلی مرآتی با بیان اینکه پرونده های مشترکین شهرستان‌های […]

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان کرمانشاه گفت: با راه اندازی نرم افزار مدیریت آرشیو الکترونیکی، اسناد و پرونده های مشترکین ۵ شهرستان تابعه با نرم افزار آرشیوالکترونیکی شرکت گام الکترونیک و از طریق شرکتهای پیمانکار ساماندهی فیزیکی, اسکن و آرشیوالکترونیکی شدند.

به گزارش نسیم کرمانشاه، مهندس امیدعلی مرآتی با بیان اینکه پرونده های مشترکین شهرستان‌های روانسر، جوانرود، پاوه، سرپل ذهاب و قصرشیرین با استفاده از این نرم افزار ساماندهی و آرشیوالکترونیکی شده‌اند، گفت: آرشیوالکترونیکی پرونده‌های مشترکین شهرستان ثلاث باباجانی و گیلانغرب نیز در حال انجام است و قابلیت مشاهده تمامی این پرونده ها در نرم افزار جامع مشترکین وجود دارد. همچنین در حوزه ستادی نیز تمامی پرونده های فیزیکی امور تدارکات این شرکت نیز ساماندهی و آرشیوالکترونیکی شده‌اند.

وی با اشاره به این موضوع که نسخه جدید پورتال سازمانی شرکت نیز با جدیدترین تکنولوزی روز و قابلیت واکنش‌گرائی طراحی و پیاده سازی شده است، تصریح کرد: از نکات قابل توجه پورتال جدید؛ قابلیت اجرای آن بر روی موبایل و تبلت است که سازگاری با هر نوع صفحه نمایش و سیستم عامل ویندوز و اندروید را دارا است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان کرمانشاه با تاکید بر موضوع صیانت از حقوق شهروندی و دسترسی آزاد آنها به اطلاعات، خبر داد: سعی بر آن شده تا قسمت میزخدمت الکترونیک در سایت شرکت توزیع برق استان کرمانشاه به صورت خاص و مشخص و با یک محیط کاربرپسند پیاده سازی شود. همجنین برای دسترسی همکاران شرکت و سایر ارگانهای سازمانی آیتم‌هایی در صفحه اصلی پورتال درنظر گرفته شده‌است.

وی در پایان به راه اندازی سیستم ویدئو کنفرانس در این شرکت اشاره کرد و گفت: در راستای مدیریت بحران و نظارت بر بخش‌های مختلف و همچنین ارتباط مداوم با شهرستان‌های تابعه، این سیستم راه اندازی شد و در این راستا، حوزه ستادی با ارتباط آنلاینی که با ۱۸ شهرستهان تابعه و امورهای سه گانه داشت باموفقیت از این سیستم بهره برداری گردید.