مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت:۱۶ هزار و ۳۶۴ دستگاه ناوگان سنگین به مراکز معاینه فنی استان مراجعه کرده اند. به گزارش نسیم کرمانشاه ،مهندس فریبرز کرمی گفت: ۶ مرکز معاینه فنی خودروهای سنگین در استان فعال می باشد. وی تعداد مردودی خودروهای مراجعه شده را ۲۱۱ مورد عنوان کرد […]

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت:۱۶ هزار و ۳۶۴ دستگاه ناوگان سنگین به مراکز معاینه فنی استان مراجعه کرده اند.

به گزارش نسیم کرمانشاه ،مهندس فریبرز کرمی گفت: ۶ مرکز معاینه فنی خودروهای سنگین در استان فعال می باشد.

وی تعداد مردودی خودروهای مراجعه شده را ۲۱۱ مورد عنوان کرد و گفت: این خودروها پس از اصلاح عیب و نواقص موفق به اخذ برگ معاینه فنی شده اند.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: از ۱۶ هزار و ۳۶۴دستگاه ناوگان سنگین مراجعه شده در ۴ ماه گذشته به مراکز معاینه فنی استان ۱۰ هزار و ۱۰۰ دستگاه در مرتبه اول توانسته اند برگ معاینه فنی دریافت کنند.

کرمی در پایان با قدردانی از تلاش های شبانه روزی رانندگان سخت کوش از آنان خواست با جدیت تمام مسایل فنی و ایمنی را رعایت کنند و با مراجعه به موقع به مراکز معاینه فنی از سلامت خودروی خود مطلع شوند و می توانند کمک موثری به شهر و استان در راستای کاهش و جلوگیری از آلودگی هـوا و تصادفات داشته باشند.