استاندار کرمانشاه گفت: مدیران باید برای توسعه استان نگاه فرابخشی داشته باشند به گزارش نسیم کرمانشاه، هوشنگ بازوند در جلسه شورای اداری استان ضمن گرامیداشت هفته دولت اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم سبک مدیریت شهید رجایی و باهنر را سرلوحه کار خود قرار دهیم. وی بیان داشت: با توجه به شرایط اقتصادی کشور در حال حاضر […]

استاندار کرمانشاه گفت: مدیران باید برای توسعه استان نگاه فرابخشی داشته باشند

به گزارش نسیم کرمانشاه، هوشنگ بازوند در جلسه شورای اداری استان ضمن گرامیداشت هفته دولت اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم سبک مدیریت شهید رجایی و باهنر را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

وی بیان داشت: با توجه به شرایط اقتصادی کشور در حال حاضر بحث صرفه جویی باید به صورت جدی در دستور کار مدیران استان قرار بگیرد و در این زمینه اقدامات لازم را انجام دهند.

استاندار کرمانشاه گفت: گاها مدیران استان برای خرید تجهیزات پافشاری کرده اما در سال جاری با توجه به شرایط اقتصادی خرید تجهیزات، خودرو، میز و صندلی و… محدود خواهد شد.

وی در زمینه رضایتمندی مردم استان از دستگاه های دولتی نیز اظهار داشت: در سال ۹۷ وضعیت رضایتمندی مردم از دستگاه های دولتی در کل استان مناسب نبود و از مجموع ۱۰۰ در کل کشور رتبه استان کرمانشاه ۶۸ می باشد که این رتبه در شان و جایگاه استان نیست.

بازوند تاکید داشت: متاسفانه برخی از مدیران پاسخگوی مردم نبوده و قرار بر این بود که به مناسبت هفته دولت در ۱۰۰ مسجد همزمان ۱۰۰ مدیر پاسخگوی سوالات مردم باشند که ۱۵ مدیر در مساجد حضور پیدا نکرده بودند و قطعا باید جوابگوی عملکرد خود باشند.

وی در ادامه افزود: در آستانه فرا رسیدن ایام محرم باید همگی آمادگی کامل برای برگزاری این مراسم را داشته باشیم و باز شدن مرز خسروی نیز فرصت مناسبی برای استان در ایام اربعین فراهم نموده که باید به نحو احسن از این فرصت استفاده کنیم

استاندار کرمانشاه بیان داشت: برخی از مدیران نگاه فرابخشی به دستگاه های زیر مجموعه خود ندارند و بایستی برای توسعه استان نگاه فرابخشی داشته باشند و توسعه بایستی کاملا در تمام زمینه ها هماهنگ باشد.

وی در پایان گفت: تقاضا دارم در زمینه بازنشستگان و کانون های بازنشستگی با راه اندازی تشکل هایی که این تشکل ها نقش اتاق فکری برای دستگاه های اجرایی داشته باشند تا بهره وری دستگاه ها را بهبود بخشند.