پس از پشت سرگذاشتن بارندگی های شدید اخیر، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه از زحمات کلیه اعضای ستاد مدیریت بحران این شرکت به ویژه مدیران امورات و مناطق، پرسنل زحمتکش حوزه بهره برداری، ….. و نیروهای فعال ۱۲۲ و اکیپ های حوادث و اتفاقات که در هر شرایطی برای خدمات رسانی مطلوب و […]

پس از پشت سرگذاشتن بارندگی های شدید اخیر، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه از زحمات کلیه اعضای ستاد مدیریت بحران این شرکت به ویژه مدیران امورات و مناطق، پرسنل زحمتکش حوزه بهره برداری، ….. و نیروهای فعال ۱۲۲ و اکیپ های حوادث و اتفاقات که در هر شرایطی برای خدمات رسانی مطلوب و رفع مشکلات و حوادثی که ممکن است منجر به اخلال در خدمات رسانی به شهروندان شود، تلاش می کنند، طی پیامی قدردانی کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه در پیام قدردانی مهندس علیرضا تخت شاهی آمده است:
در متن این تقدیرنامه آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
 حسن انجام وظایف و تلاش صادقانه همراه با تعهد و تخصص بیانگر پشتکار و همت آنانی است که با توکل به خداوند متعال در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خدمت می کنند. به راستی پویایی، ترقی و تعالی جامعه اسلامی مدیون انسانهای پرتلاش، خردمند و متعهدی است که همواره خرسندی حق تعالی و رضایت مردم را سرلوحه همت خویش قرار داده اند. شایسته است از تلاش و اهتمام ارزنده مستمر و شبانه روزی و عملکرد مطلوب شما همکاران ارزشمندم که در طول بارندگی اخیر با اندیشیدن تمهیدات پیشگیرانه، انجام کارگروهی و اقدامات اضطراری در مدیریت حوادث ناشی از شدت بارندگی همچون همیشه با جدیت و اهتمام موفق ظاهر شدید تشکر و قدردانی نمایم.
امید است با اتکال به خداوند متعال گام های مؤثری در ایجاد آمادگی های لازم در شرکت آبفای استان برای مواجهه با شرایط اضطراری برداشته شود و مورد رضایت خداوند متعال قرار گیرد.
علیرضا تخت شاهی
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه