سرپرست سازمان صنعت و معدن و تجارت استان از فعال سازی ۸ واحد راکد صنعتی تا پایان سه ماهه سال ۹۸ خبر داد. به گزارش نسیم کرمانشاه، در نشست اقتصاد مقاومتی که صبح امروز پنج شنبه به ریاست استاندار کرمانشاه برگزار شد محسن دارابی به بیان طرح ها و پروژه های راکد و فعال صنعتی […]

سرپرست سازمان صنعت و معدن و تجارت استان از فعال سازی ۸ واحد راکد صنعتی تا پایان سه ماهه سال ۹۸ خبر داد.

به گزارش نسیم کرمانشاه، در نشست اقتصاد مقاومتی که صبح امروز پنج شنبه به ریاست استاندار کرمانشاه برگزار شد محسن دارابی به بیان طرح ها و پروژه های راکد و فعال صنعتی و معدنی در استان پرداخت.

وی گفت؛ مجموعا در سال ۹۸ قرار بر هدفگذاری ۳۵ واحد صنعتی بوده که از این مقدار در سه ماهه اول ۸ واحد صنعتی راکد احیا شده که ۲۳ درصد از این واحدها را شامل می شود و بقیه واحدهای راکد نیز تا پایان سال فعال سازی می شود.

سرپرست سازمان صنعت و معدن و تجارت استان در حوزه معدن نیز بیان داشت: تا پایان سال ۹۸، ۲۰ واحد معدنی هدفگذاری شده که در حال حاضر ۹ واحد معدنی فعال سازی شده و در مجموع ۸۵ نفر نیز شغل ایجاد شده است.

وی افزود: در زمینه طرح های نیمه تمام بالای ۶۰ درصد نیز تا پایان سه ماهه اول سال جاری ۱۶ طرح به پایان رسیده و برای این طرح ها نیز پروانه بهره برداری صادر شده است و بقیه طرح ها نیز در دست اجرا می باشد.

دارابی گفت: تا پایان سه ماهه اول سال جاری نیز فقط یک واحد صنعتی بازسازی و نوسازی شده که این واحد صنعتی کرپ ناز بوده که از جمله واحدهای قدیمی استان به شمار می رود.

وی در ادامه بیان کرد: چندین واحد صنعتی دیگر به بانک های عامل جهت بازسازی و نوسازی معرفی شده که امیدواریم بانک ها همکاری لازم را در این زمینه داشته باشند.

سرپرست سازمان صنعت و معدن و تجارت کرمانشاه در پایان اظهار داشت: در حال حاضر ۱۰ پروژه بزرگ و طرح صنعتی مهم در سطح استان داریم که این طرح ها نیز در دست اجرا بوده و نیازمند همکاری بانک ها برای به بهره برداری رسیدن این طرح ها می باشیم.