مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به برگزاری مسابقه نقاشی از سوی گروه صنعتی گلرنگ به پاس تقدیر از تلاش های مدافعان سلامت کشور، گفت: نوجوانان و کودکان مددجو کرمانشاهی نیز می توانند به صورت ویژه در این مسابقه نقاشی شرکت کنند. به گزارش نسیم کرمانشاه، محسن رخصی، مدیر کل کمیته امداد استان […]

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به برگزاری مسابقه نقاشی از سوی گروه صنعتی گلرنگ به پاس تقدیر از تلاش های مدافعان سلامت کشور، گفت: نوجوانان و کودکان مددجو کرمانشاهی نیز می توانند به صورت ویژه در این مسابقه نقاشی شرکت کنند.

به گزارش نسیم کرمانشاه، محسن رخصی، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به برگزاری مسابقه نقاشی از سوی گروه صنعتی گلرنگ و همسویی این مسابقه با راهبرد ترویج فرهنگ خیر و احسان، گفت: این مسابقه نقاشی به پاس تقدیر از تلاش­ های پزشکان و پرستاران که در خط مقدم مبارزه با کرونا ویروس به صورت مجاهدانه تلاش می کنند برگزار خواهد شد.

رخصی عنوان کرد: جوانان، نوجوانان و کودکان تحت حمایت کمیته امداد استان در رده سنی ۳ تا ۱۸ سال می­ توانند در مسابقه نقاشی گروه صنعتی گلرنگ شرکت کنند.

وی با بیان اینکه امکان ارسال آثار در قالب­ های نقاشی و ارسال تصویر آن و یا ضبط و ارسال ویدئویی ۱۵ ثانیه­ ای حاوی پیامی خطاب به مدافعان سلامت امکان پذیر است، تصریح کرد: شرکت کنندگان آثار خود را تا ۳۰ فروردین ماه به دبیرخانه ملی شرکت گلرنگ با شناسه @sebghat_mojaz۱ در پیام رسان­ «بله» یا شماره ۰۹۳۶۰۳۳۸۸۹۳ ارسال کنند.

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه شرکت گلرنگ ۱۱۰ جایزه یک میلیون تومانی به برندگان اهدا می کند؛ بیان کرد: در ارزیابی آثار؛ امتیاز ویژه ­ای برای آثار ارسال شده توسط کودکان و نوجوانان تحت حمایت کمیته امداد لحاظ خواهد شد.