پنجمین جلسه هماهنگی ستاد اربعین وزارت نیرو در استان کرمانشاه با حضور سیدیعقوب مرادی مشاور وزیر و مسئول ستاد عتبات عالیات وزارت نیرو و اعضای شورای انسجام بخشی و ستاد اربعین صنعت آب و برق استان کرمانشاه به میزبانی آبفای استان برگزار شد. به گزارش نسیم کرمانشاه، در این نشست که به منظور هماهنگی هرچه […]

پنجمین جلسه هماهنگی ستاد اربعین وزارت نیرو در استان کرمانشاه با حضور سیدیعقوب مرادی مشاور وزیر و مسئول ستاد عتبات عالیات وزارت نیرو و اعضای شورای انسجام بخشی و ستاد اربعین صنعت آب و برق استان کرمانشاه به میزبانی آبفای استان برگزار شد.

به گزارش نسیم کرمانشاه، در این نشست که به منظور هماهنگی هرچه بیشتر بین شرکت های تابعه وزارت نیرو در استان کرمانشاه در ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی(ع) انجام شد، از اقدامات صورت گرفته و زیرساخت های فراهم شده توسط این شرکت ها قدردانی و اقدامات در دست انجام و مشکلات احتمالی پیش رو بررسی شدند.

سیدیعقوب مرادی مشاور وزیر و مسئول ستاد عتبات عالیات وزارت نیرو ضمن تشکر از مدیران عامل و دست اندرکاران ستاد اربعین وزارت نیرو در استان کرمانشاه با بیان اینکه کاری که در حوزه خدمات رسانی به زائران اربعین انجام می شود، بزرگ، ماندگار و ارزشمند است، گفت: آبرسانی و برق رسانی به مردم فی نفسه کار بسیار مقدسی است و خاصه اینکه برای خدمت به زائران امام حسین(ع) باشد.

وی افزود: کارهایی که در استان کرمانشاه در زمینه ایجاد زیرساخت ها و تأمین آب و برق موکب ها و زائران اربعین انجام شده است بی نظیر و سرمایه ماندگاری است و خوشبختانه امسال کارها در این استان منسجم تر و با سرعت بیشتری انجام شده است که جای تقدیر دارد.

وی بر اطلاع رسانی مطلوب و مستندسازی اقدامات و پتانسیل های خدمات رسانی به زائران در استان کرمانشاه و ساختارمندی برنامه ها و اقدامات اربعین تأکید کرد.

در این جلسه ضمن ارایه گزارش خدمات ارائه شده توسط مهندس علیرضا تخت شاهی رئیس شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق استان کرمانشاه و نماینده ستاد اربعین وزارت نیرو در استان و دیگر مدیران عامل شرکت های تابعه وزارت نیرو در کرمانشاه، مسایل و نکات پیشرو در ایام اربعین حسینی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.