«تورج حیدرخانی» طی حکمی از سوی «هوشنگ بازوند» استاندار کرمانشاه روز شنبه به عنوان شهردار جدید گیلانغرب معرفی شد. به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از ایرنا، پیش از حیدرخانی، «علی آرامشخواه » به مدت ۱۹ ماه سکان دار شهرداری گیلانغرب بود که پس از استعفای وی، «بهرام سلیمانپور» به مدت چهار ماه سرپرست مدیریت شهری را برعهده […]

«تورج حیدرخانی» طی حکمی از سوی «هوشنگ بازوند» استاندار کرمانشاه روز شنبه به عنوان شهردار جدید گیلانغرب معرفی شد.

به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از ایرنا، پیش از حیدرخانی، «علی آرامشخواه » به مدت ۱۹ ماه سکان دار شهرداری گیلانغرب بود که پس از استعفای وی، «بهرام سلیمانپور» به مدت چهار ماه سرپرست مدیریت شهری را برعهده داشت.

مدیرکل امور شهری استانداری کرمانشاه امروز در نشست دستگاههای اجرایی و بررسی مسائل و مشکلات حوزه شهری گیلانغرب از برنامه حمایت از شهرداری ها در راستای ایجاد طرح های گردشگری و رونق اقتصادی شهرها خبرداد.

سلیم ساسانی  افزود: هریک از شهرداری ها که در زمینه فعالیت های گردشگری در بعد طبیعی با استفاده از ظرفیت های موجود و همچنین دفاع مقدس برنامه داشته باشند از حمایت های لازم برخوردار خواهند شد.

وی، برلزوم ارائه خدمات بهینه به بهترین شکل ممکن در جهت عمران شهری تاکیدکرد.

کوروش محمودیان فرماندار گیلانغرب هم از جذب ۱۰۰ درصدی اعتبارات عمرانی شهری در سال جاری خبر داد و گفت: طی نیمه اول امسال دهها پروژه عمرانی در حوزه شهری با اعتبار ۸۵ میلیارد ریال در سطح شهر گیلانغرب اجرا شده و یا در دست انجام است.

در این نشست با تقدیر از زحمات بهرام سلیمانپور سرپرست شهرداری گیلانغرب، تورج حیدرخانی بعنوان شهردار جدید گیلانغرب معرفی شد.