مدیرعامل شرکت رهروان تسنیم بهار گفت: در صورت حمایت و راه اندازی شرکت رهروان تسنیم بهار که در حوزه فناوری اطلاعات در استان کرمانشاه فعالیت میکند، موجب اشتغال زایی تعدادی از جوانان فارغ التحصیل دانشگاهی نیز می شود. به گزارش نسیم کرمانشاه ، پوریا زارعی  اظهار کرد: فناوری اطلاعات it، تولید و ساخت انواع اپلیکیشن […]

مدیرعامل شرکت رهروان تسنیم بهار گفت: در صورت حمایت و راه اندازی شرکت رهروان تسنیم بهار که در حوزه فناوری اطلاعات در استان کرمانشاه فعالیت میکند، موجب اشتغال زایی تعدادی از جوانان فارغ التحصیل دانشگاهی نیز می شود.

به گزارش نسیم کرمانشاه ، پوریا زارعی  اظهار کرد: فناوری اطلاعات it، تولید و ساخت انواع اپلیکیشن های اندرویدی ، ios و طراحی انواع سایت های خبری، شرکتی، مذهبی، شخصی و … از کار های قابل توجه این شرکت اعلام کرد.
وی با اشاره به اینکه راه اندازی این شرکت موجب اشتغال زایی تعدادی از جوانان فارغ التحصیل دانشگاهی نیز می شود خاطرنشان کرد :با توجه به نوپا بودن، این شرکت برای پیشبرد و به ثمر رسیدن اهداف خود نیاز به حمایت ویژه مسولان استانی دارد.
زارعی از راه اندازی نرم افزار تخصصی در حوزه ایثار وشهادت خبرداد وافزود: طرح های زیادی در زمینه تولید این نرم افزار های تخصصی در دست پیگیری داریم که با موافقت شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استانداری ، انقلابی بزرگ جهت زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای استان کرمانشاه ایجاد خواهد شد.
زارعی بیان کرد راه برون رفت استان کرمانشاه از رتبه نخست بیکاری حمایت از شرکت های فناوری اطلاعات و ارتباطات است. چرا که با کمترین هزینه بیشترین بازخورد در اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاهی دارد.
وی افزود: باید هم صنعت فناوری اطلاعات را مورد توجه قرار بدهیم و هم این که فناوری اطلاعات را به عنوان پشتیبان، حمایت کننده و تقویت کننده بقیه صنایع، حمایت کنیم. فناوری اطلاعات می تواند کمک کند که صادرات ما بهتر شود. و فروش ما بهتر شود.

زارعی خاطرنشان کرد: این فناوری همچنین می تواند در فروش صنایع دستی کمک کند یا در توریسم و گردشگری پزشکی می تواند موثر باشد. ما پتانسیل های زیادی در استان کرمانشاه داریم، اما متاسفانه به خوبی عمل نکرده ایم.

مدیرعامل شرکت رهروان تسنیم بهار با اشاره به اینکه باید مسئولان استان ما را حمایت کنند که ما اپلیکیشن(نرم افزار کاربردی) درست کنیم خاطرنشان کرد: ما اگر بتوانیم اپلیکیشن های خوب و رقابتی درست کنیم می توانیم جایگاه های خوبی را در کشور به دست بیاوریم.