شرکت برق منطقه‌ای غرب در پانزدهمین جشنواره شهید رجایی استان کرمانشاه موفق به کسب ‌عنوان دستگاه برتر در محور شاخص‌های عمومی گردید. به گزارش نسیم کرمانشاه، پانزدهمین جشنواره شهید رجایی در تالار شهدای دولت استانداری کرمانشاه با حضور مهندس بازوند استاندار و مدیران ارشد دستگاه‌های اجرایی استان برگزار شد، در این جشنواره مهندس علی اسدی […]

شرکت برق منطقه‌ای غرب در پانزدهمین جشنواره شهید رجایی استان کرمانشاه موفق به کسب ‌عنوان دستگاه برتر در محور شاخص‌های عمومی گردید.

به گزارش نسیم کرمانشاه، پانزدهمین جشنواره شهید رجایی در تالار شهدای دولت استانداری کرمانشاه با حضور مهندس بازوند استاندار و مدیران ارشد دستگاه‌های اجرایی استان برگزار شد، در این جشنواره مهندس علی اسدی اظهار داشت؛ این جشنواره در دو زمینه شاخص عمومی و اختصاصی برگزار شد که شرکت برق منطقه ای غرب موفق شد در زمینه شاخص های عمومی رتبه برتر را کسب نماید.

وی بیان داشت: شاخص های عمومی شامل هفت محور از جمله محور سازمانی، کار آفرینی، دولت الکترونیک و … می باشد که خوشبختانه شرکت برق منطقه ای غرب در بررسی شاخص های عمومی در سطح استان رتبه برتر را کسب نمود.

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای غرب گفت: شرکت برق منطقه ای غرب بخصوص در زمینه الکترونیک نمودن فعالیت های شرکت اقدامات مناسبی برداشته که این اقدام باعث کاهش هزینه اجرایی و زمانی کارها می شود و همچنین فعالیت های مرتبط با شرکت با کمترین زمان ممکن به نتیجه می رسد.

وی تصریح کرد؛ در زمینه محورهای اختصاصی نیز شرکت برق منطقه ای غرب امتیازات خوبی را در این جشنواره کسب نمود که این شاخص ها ناشی از عملکرد و تعهدات شرکت بابت اجرای پروژه ها و جلوگیری از خاموشی در تابستان سال جاری بود.

اسدی تاکید داشت: در پیک بار تابستان سال جاری یکی از شرکت های برق منطقه ای فعال در کشور شناخته شدیم که سه رکورد را در زمینه تولید برق، صادرات دو و نیم برابری و نبود خاموشی بر جای گذاشتیم که باعث شد برق منطقه ای غرب جزو شرکت های برتر کشوری محسوب شود.

گفتنی است در این مراسم شرکت برق منطقه‌ای غرب در محور شاخص‌های عمومی به عنوان دستگاه برتر استان کرمانشاه معرفی و با اهدای لوح سپاس و تندیس از مدیرعامل این شرکت تقدیر به عمل آمد.