شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه در راستای اعتلای اهداف تعیین شده در حوزه خدمات رسانی به مشترکان و رفع خاموشی در اسرع وقت، اقدام به راه اندازی مراکز پاسخگویی ۱۲۱ در کلیه شهرستان ها و با محوریت شهرستان های کرمانشاه، اسلام آباد غرب، روانسر و صحنه نموده است. به گزارش نسیم کرمانشاه، مهندس مرآتی […]

شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه در راستای اعتلای اهداف تعیین شده در حوزه خدمات رسانی به مشترکان و رفع خاموشی در اسرع وقت، اقدام به راه اندازی مراکز پاسخگویی ۱۲۱ در کلیه شهرستان ها و با محوریت شهرستان های کرمانشاه، اسلام آباد غرب، روانسر و صحنه نموده است.

به گزارش نسیم کرمانشاه، مهندس مرآتی  رئیس هیات مدیره و مدیرعامل این شرکت بیان کرد: از این پس مشترکان از هر نقطه از استان می توانند با شماره گیری شماره ۱۲۱ قطعی برق و حوادث مربوط به آن را گزارش نمایند تا از خدمات شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه      بهره مند گردند.

مهندس امیدعلی مرآتی تشریح کرد: با این اقدام علاوه بر خدمات پاسخگویی ۲۴ ساعته سیستم ۱۲۱ در کل استان، ثبت و ضبط و به تبع آن پیگیری و کنترل خاموشی ها به صورت مستمر انجام می پذیرد و امید واریم با این اقدام مهم رضایتمندی هر چه بیشتر مشترکان حادث گردد.

وی ادامه داد: مشترکان همچنین از ۴ طریق مختلف ازجمله تماس تلفنی  با سامانه ۱۲۱، پیامک شماره پرونده قبض برق به سرشماره۱۰۰۰۱۲۱۱۲۱، استفاده از نرم افزار اندرویدی و بخش خدمات الکترونیک سایت شرکت توزیع برق کرمانشاه، می توانند حوادث و اتفاقات مربوط به برق را پیگیری و گزارش نمایند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه درپایان تصریح کرد: مشترکان می توانند با دیدن موضوعاتی مانند سرقت شبکه، انشعاب های غیرمجاز و افراد مشکوکی که در حریم شبکه های برق هستند با مرکز ۱۲۱ تماس بگیرند و اطلاع رسانی کنند، چراکه رسیدن به موقع اکیپ حوادث و اتفاقات در محل، از خاموشی گسترده منطقه جلوگیری خواهد کرد.