سردار عظیمی فرمانده قرارگاه منطقه ای نجف گفت: رزمایش امنیتی محرم فردا ۴ مهر ماه در منطقه شاهو از توابع اورامانات برگزار می شود. به گزارش نسیم کرمانشاه، سردار محمدنظر عظیمی با گرامی داشت یاد و خاطره دلاور مردی های ملت قهرمان ایران در دفاع مقدس اظهار داشت؛ دفاع مقدس یکی از افتخارات بزرگ ملت […]

سردار عظیمی فرمانده قرارگاه منطقه ای نجف گفت: رزمایش امنیتی محرم فردا ۴ مهر ماه در منطقه شاهو از توابع اورامانات برگزار می شود.

به گزارش نسیم کرمانشاه، سردار محمدنظر عظیمی با گرامی داشت یاد و خاطره دلاور مردی های ملت قهرمان
ایران در دفاع مقدس اظهار داشت؛ دفاع مقدس یکی از افتخارات بزرگ ملت ایران در طول تاریخ بوده که با توجه به شرایطی که کشور در آن زمان داشت و حجم اقداماتی که همه مستکبرین علیه ملت ما توسط فردی دیوانه به نام صدام برنامه ریزی کردند و بر اساس محاسبات و موضوعات عملیاتی قطعا موفق می شدند اما آنچه که این تهدید سنگین را به فرصتی تاریخی برای ملت ما تبدیل کرد باورها و اعتقادات دینی و ارزشی ملت ما بود.

وی بیان داشت؛ در روزهای سخت دفاع مقدس ملت ما با دست خالی اما با آزاده قوی و استوار در برابر دشمن ایستادگی کرد و با لطف خداوند موفق شدیم دشمن را در رسیدن به اهدافش ناکام بگذاریم و پس از هشت سال دفاع جانانه دشمن نتوانست یک وجب از خاک کشورمان را تصاحب نماید.

فرمانده قرارگاه منطقه ای نجف اشرف گفت: امروز در شرایطی که مستکبرین بیشتر کشورها را ناامن کرده اند کشور ما با توکل بر خدا و ایثار و فداکاری شهدا در شرایط امنی هستیم و امیدواریم بتوانیم قدرشناس شهدا باشیم.

وی ادامه داد؛ برنامه رزمایش امنیتی محرم قرارگاه نجف در منطقه اورامانات برگزار می باشد که این منطقه یکی از مناطق عملیاتی سپاه نیز بشمار می رود و از مدت ها قبل کارهای مقدماتی رزمایش را شروع نموده اند.

سردار عظیمی بیان داشت: روز پنج شنبه ۴ مهر روز اصلی رزمایش می باشد که در منطقه اورامانات برگزار می شود که در راستای گرامیداشت دفاع مقدس و هم در بحث مردم یاری و ارائه خدمات در خدمت مردم این منطقه می باشیم که تعدادی از روستاهای شهرستان پاوه در منطقه شاهو در محدوده رزمایش قرار گرفته و به کلیه دانش آموزان این محدوده بسته نوشت افزاری اهدا گردید.

وی افزود: مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس روز سه شنبه در یکی از مدارس شاهو برگزار شد و این برنامه به عنوان یکی از برنامه های جانبی رزمایش محسوب می شود که برگزار شد.

فرمانده قرارگاه منطقه ای نجف اشرف گفت؛ دیدار با ائمه جماعت منطقه اورامانات، تهیه بسته تجهیزات ورزشی برای مدارس و بسته های ورزشی نیز برای روستاهای این منطقه و کمک به بیماران صعب العلاج و همچنین خانواده های بی سرپرست نیز جزو برنامه های ما می باشد.

وی در پایان تاکید داشت: یگان های استان کرمانشاه از جمله تیم انصار رسول و لشکر نبی اکرم ص عملیات ابن رزمایش را برعهده دارند و فرضیات رزمایش نیز بر اساس عملیات واقعی در نظر گرفته شده است.