رزمایش «امنیتی محرم» به مناسبت هفته دفاع مقدس امروز با حضور فرمانده نیروی زمینی سپاه در ارتفاعات شاهوی اورامانات برگزار شد. به گزارش نسیم کرمانشاه، فرمانده قرارگاه منطقه‌ای نجف اشرف در حاشیه این رزمایش گفت:رزمایش امنیتی محرم برابر با ابلاغ ستاد کل نیرو‌های مسلح سپاه و نیروی زمینی سپاه توسط قرارگاه منطقه‌ای نجف اشرف و یگان‌های […]

رزمایش «امنیتی محرم» به مناسبت هفته دفاع مقدس امروز با حضور فرمانده نیروی زمینی سپاه در ارتفاعات شاهوی اورامانات برگزار شد.

به گزارش نسیم کرمانشاه، فرمانده قرارگاه منطقه‌ای نجف اشرف در حاشیه این رزمایش گفت:رزمایش امنیتی محرم برابر با ابلاغ ستاد کل نیرو‌های مسلح سپاه و نیروی زمینی سپاه توسط قرارگاه منطقه‌ای نجف اشرف و یگان‌های این قرارگاه در منطقه اورامانات برگزار شد.

سردار عظیمی افزود: یکی از نکات مهم این رزمایش این است که رزمایش در محیط واقعی صورت گرفت و تعداد زیادی از نیرو‌های شرکت کننده در رزمایش نیز از فرزندان ما در منطقه اورامانات بودند.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای نجف اشرف تصریح کرد: رزمایش امنیتی محرم به عنوان نمونه‌ای از اقتدار ملت ما واعلام هم پیمانی با شهدا اجرا شد.