معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: در آستانه آغاز سال تحصیلی، بیش از دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان کمک هزینه تحصیلی به ۱۳ هزار و ۷۷۶ دانش‌آموز تحت حمایت این نهاد در استان پرداخت شده است. به گزارش نسیم کرمانشاه، کیومرث رحمتی پور گفت: کمیته امداد هرساله در آستانه بازگشایی […]

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: در آستانه آغاز سال تحصیلی، بیش از دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان کمک هزینه تحصیلی به ۱۳ هزار و ۷۷۶ دانش‌آموز تحت حمایت این نهاد در استان پرداخت شده است.

به گزارش نسیم کرمانشاه، کیومرث رحمتی پور گفت: کمیته امداد هرساله در آستانه بازگشایی مدارس به منظور دستگیری از خانواده های مددجو و راهی کردن دانش آموزان نیازمند به گلستان تعلیم و تربیت کمک هزینه تحصیلی به این دانش آموزان پرداخت می کند.
رحمتی پور ادامه داد: در سال تحصیلی جاری ۱۳ هزار و ۷۷۶ دانش آموز مددجو در استان کرمانشاه از خدمات حمایتی این نهاد بهره مند می شوند.
وی تصریح کرد: در آستانه آغاز سال تحصیلی ۹۸-۹۹ بیش از دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان کمک هزینه تحصیلی به دانش آموزان مددجو کرمانشاهی اختصاص و طی روز گذشته این کمک هزینه به حساب سرپرستان دانش آموزان مددجو واریز شده است.
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه بیان کرد: کمیته امداد به هر یک از دانش آموزان نیازمند تحت حمایت با توجه مقطع تحصیلی تا سقف ۳۰۰ هزار تومان کمک هزینه تحصیلی پرداخت می کند.
کیومرث رحمتی پور یادآور شد: در سال تحصیلی گذشته چهار میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان کمک هزینه تحصیلی به دانش آموزان نیازمند اعطا شده است.
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه با یادآوری اینکه کار جمع آوری کمک های مردمی در جشن عاطفه ها همچنان ادامه دارد، تاکید کرد: این نهاد تمامی کمک های اهدایی به جشن عاطفه ها را نیز در اسرع وقت پس از جمع آوری به دست دانش آموزان و دانشجویان نیازمند خواهد رساند.